Eliška Bučková si užívá roli tety. Sama ale sestry zatím napodobit nehodlá!

Modelka Eliška Bučková pochází z početné rodiny. Rodačka z jihomoravského Hodonína má totiž hned tři sestry. A poslední dobou se zdá, že rodina Bučkova se rozhodně nemusí bát, že by v brzké budoucnosti vymřela. Hned dvě Eliščiny sestry se totiž před několika málo týdny staly už dvojnásobnými maminkami. Modelka si tak může ještě více užívat svou roli tety.

Čtyřnásobné štěstí

S rodinou měla Eliška vždy velmi blízký vztah a i dnes se snaží se svými rodiči a sestrami trávit co nejvíce času. Dokladem jsou i dva poslední příspěvky na Eliščině instagramovém profilu, které ji zachycují právě s nejnovějšími přírůstky do rodiny. Obě fotografie jsou téměř totožné. Eliška je na nich zachycena, jak s úsměvem na tváři drží v náručí svou novorozenou neteřinku. Tomu navíc na obou snímcích bedlivě přihlíží jejich starší sourozenci. Obě Eliščiny sestry totiž mají kromě novorozených maminek ještě dalšího dvouletého potomka. Až se zdá, že si to tak naplánovaly úmyslně, aby si děti spolu mohly hrát. Modelce to s dětmi velmi sluší, a tak se není čemu divit, že se u obou příspěvků množí komentáře s otázkou, kdy se maminkou stane také ona.

Obklopena dětmi i krásou

I když v minulosti se modelka několikrát přiznala, že má děti ráda a jednou by chtěla mít svou vlastní rodinu, zatím je spokojená v roli tety. Kromě toho se navíc v poslední době maminkami postupně stávají i její kamarádky, a ona je tak neustále obklopena dětmi. Poté, co se rozešla se svým partnerem rybářem Jakubem Vágnerem, je Eliška oficiálně single a soustředí se zejména na svou práci. Vítězka České Miss 2008 se tak například stala ambasadorkou soutěže Česká Miss Essens. V loňském roce se soutěž v souvislosti s pandemií koronaviru nemohla konat, a tak se v letošním ročníku utkají dívky hned ze dvou ročníků. Kromě toho se Eliška podílí na projektu Jakuba Vágnera, který se zaměřuje na pořádání rybářských táborů pro děti.

Zdroj: Instagram/eliskabuckova_official

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT