Důležitý muž v životě Lucie Bílé. Co na něj prozradila?

Sociální sítě Lucie Bílé jsou plné úsměvu, radosti a motivačních popisů. Tu a tam se kromě snímků z jejího běžného dne objeví i velmi dojemné věnování. Stejně tak tomu je i nyní, kdy sdílela, jaký má vztah s Jiřím Koublem. Neváhala a svým fanouškům předala i kus ze svého soukromí.

Přítel a opora

Zatímco někteří se svými manažery stráví jen pár let, Lucie Bílá a Jiří Kouble se mohou pochlubit už dvaceti třemi lety spolupráce, jak sama zpěvačka pyšně uvedla ve sdíleném příspěvku.

Na fotografii jsou elegantně oděni a společně se těší z výhry na soutěži Český slavík. „20 let spolupráce jsem oslavila s Jiřím Koublem 20. Slavíkem,“ vzpomíná v popisu s vděčností.  Svým fanouškům také popisuje, jaké byly začátky jejich spolupráce. Pan Kouble umělkyni doprovázel na předávání cen Tý-Tý a od té doby je jejím přítelem, pilířem a oporou.

Silné pouto

I když manažeři mají ke svým zaměstnavatelům mnohdy dost blízko, Lucie Bílá přiznává, že Jiřího považuje skoro za člena své rodiny. Fanoušci v komentářové sekci nešetří emotikonami srdíček a úsměvných smajlíků.

O tom, že Lucie Bílá pěknými slovy na Jiřího nešetří, dokazuje skutečnost, že podobný příspěvek k jejich výročí sdílela i minulý rok. „Má sice už trochu bílé vlásky, ale pořád se na mě usmívá. Pokud jeho úsměv neznamená, že ze mě zešílel…“ tvrdila s humorem v tu dobu. Zároveň jim oběma popřála, aby jejich spolupráce trvala ještě jednou takovou dobu.

Smutné vzpomínky

Aby nebylo nostalgie málo, přidala den poté zpěvačka fotografii s památkou na svou maminku. Fanoušci si tak společně s ní zavzpomínali na své zesnulé. Někteří z nich neváhali a vyjádřili do komentářů svou bolest a sdíleli svůj vlastní zážitek, který jim změnil život. U jedné z komentujících si dokonce zpěvačka do soukromé zprávy vyžádala adresu, aby ji mohla potěšit malým dárkem a soucitem.

Autor: Tereza Hotovcová
zavřít reklamu