Dítě jako štít aneb Martina Pártlová pózuje v plavkách

Již několik týdnů baví zpěvačka Martina Pártlová své fanoušky na Instagramu fotografiemi a komentáři z rodinné dovolené. S půlroční Stellou a přítelem Josefem Vařekou se vydali na pohádkové souostroví Seychely. O Martině je známé, že má velmi svébytný a originální smysl pro humor, který zde projevuje opravdu naplno.

Dítě vyřeší vše

Skvělým dokladem je i poslední zveřejněný snímek, na kterém je zpěvačka zachycena v moři v plavkách. S humorem sobě vlastním ho Martina komentovala slovy: „Krom toho, že Stellu bezmezně miluju, je taky dobrá na zakrytí všeho nechtěného. Už jsem se bála, že nebudu mít fotku v plavkách.“ Zpěvačka má totiž na fotce v náručí svou dcerku, která jí zakrývá většinu těla, čímž Martina originálně vyřešila noční můru většiny čerstvých maminek neboli fotky v plavkách. Upřímností a vtipem zároveň si samozřejmě ihned získala sympatie svých fanoušků, kteří příspěvek rovněž náležitě komentovali, například „Děti jako štít vydrží poměrně dlouho. Prakticky dokud Vás nepřerostou. 7 a 9 pořád dobré.“, nebo „Bylo by divný se fotit ve vlnách s kabelkou.“ či „A teď si všichni budou taky pořizovat děti.“

Legrace musí být

Před několika dny poté všechny pobavila svou „parodií“ na snímek moderátorky Evy Perkausové, kdy se společně se svým partnerem pokoušela o stejnou akrobatickou pozici. Fotografii pak komentovala slovy, že když dva dělají totéž, není to vždy totéž, a že je ráda, že Josefa při provádění akrobacie nezlomila. Komentáře k příspěvkům z dovolené také poodhalily, že zpěvačka své dceři přezdívá láskyplně Pepina. Mimochodem Stella se narodila ve stejný den a ve stejné porodnici jako mladší syn Martininy kamarádky Nikol Leitgeb Tobias, kterému pro změnu všichni přezdívají Mauglí. Nikol rovněž příspěvky Martiny na Instagramu ráda komentuje, k akrobatické fotografii tak vtipně připsala: „Prosím si video, děkuju“. Uvidíme, čím Martina pobaví příště.

Zdroj: Instagram/martinapartlova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu