Díky předčasnému porodu si Veronika Kopřivová uvědomila, co její malá dcerka skutečně potřebuje

Dvacátého druhého června, to měl být původně pro modelku Veroniku Kopřivovou její den D neboli termín porodu tak, jak jí ho lékaři vypočítali. Namísto toho dcerku Ellu přivedla na svět o téměř čtyři týdny dříve, dvacátého sedmého května. Na původní datum ale nezapomněla a v tento den se pak svěřila se svým fanouškům s několika osobními pocity i s tím, co si díky předčasnému porodu uvědomila.

Komu je malá Ella více podobná?

Veronika u příležitosti tohoto „původně významného dne“ zveřejnila krásnou barevnou fotografii s malou Ellou. Na ní jsou obě oblečeny do růžové a na první pohled je patrné, že malá Ella po mamince podědila její krásné modré oči. Naopak po tatínkovi, který na snímku sice není, ale jehož důležitou roli připomíná nápis „Daddy is my hero“ na Ellinčině oblečku, zdědila barvu vlasů. Ostatně stejný snímek na svém instagramovém profilu zveřejnil i pyšný tatínek Miroslav Dubovický. Napsal k němu jen dvě všeříkající slova „Moje holky“.

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné

V komentáři k příspěvku se modelka svěřila, že sice věděla, že datum porodu je pouze orientační, ale přesto se tak nějak podvědomě spoléhala na to, že ho stanovili přesně. Nečekaně brzký příchod Elly na svět je tak společně s přítelem Miroslavem Dubovickým zastihl trochu nepřipravené. Jak Veronika ale zcela upřímně poznamenala, malé Elle to vše bylo a je jedno.

Na rozdíl od ní jí nevadilo, že doma při jejím prvním příchodu nebylo naklizeno, a nevadí jí ani to, že dodnes nemá přebalovací pult a řadu dalších věcí, které jí maminka původně plánovala nutně koupit. Pravda je totiž taková, že jediné, co dítě potřebuje, jsou milující rodiče a jejich pozornost. Té se malé Elle společně s láskou dostává měrou vrchovanou, takže je naprosto šťastná a spokojená. Ostatně stejně jako její rodiče.

Zdroj: Instagram/verunkakoprivova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu