Dětské chytré hodinky v češtině

Mají svůj volný čas a nechtějí ho vždy trávit s námi. Samozřejmě, dětem je zapotřebí dopřát určitou volnost, ale také jim dát mantinely. Neustále s nimi být nelze, každý rodič má své povinnosti, ale i koníčky, kterým se chce věnovat. Jak se tedy postarat o dozor, když jsou děti na hřišti? Moderní elektronika nabízí jednu zajímavou variantu. Zábavnou a navíc praktickou, takže ji za svou přijmou i ti nejmenší. Na první pohled totiž toto malé zařízení vypadá jen jako klasický ukazatel časomíry. Ale pozor, skrývá toho v sobě mnohem více!

Nastavení je kompletně v češtině

Je jasné, že mládež by se měla pomalu učit anglicky. Je to totiž světový jazyk, se kterým najdou mnohem lepší uplatnění. Dětské chytré hodinky v češtině však nabízí jednoduché nastavení a stoprocentní srozumitelnost i pro malé školáky. Dotykový displej je něčím, na co je nastupující generace už velmi dobře zvyklá například z tabletů. Možnost telefonického hovoru je dalším bonusem navíc. Děti už si nemusí brát všude s sebou mobilní telefon, jednoduše se vám ozvou přes hodinky. Stačí, abyste propojili toto zařízení se svým smartphonem a nastavili seznam čísel. Krátká textovka, několikavteřinový telefonát, to je pro opravdový klid rodičovské duše hodně důležité.

foto: archiv inzerenta

Připraveno je také SOS tlačítko

Pokud hrozí nebezpečí, děti se mohou okamžitě ozvat a zalarmovat rodiče. Stisknout jediné SOS tlačítko, to zvládnou v případě potřeby i prvňáčci. GPS pracuje velmi spolehlivě, takže o tom, kde se s kamarády nacházejí, budete vědět hned. Nabízí se i řada dalších užitečných funkcí. Krokoměr, malá svítilna, ale také upozornění na téměř vybitou baterii. Ta má ale až čtyřdenní výdrž, takže rozhodně nebude nutné nabíjení každý večer po škole. Na moderní elektroniku se podívejte na cel-tec.cz!

Autor: redakce SpokojeneZeny.cz
zavřít reklamu