Děti versus potkani. Michaela Maurerová má jasno. Kdo vyhrává?

Herečka Michaela Maurerová je velkou milovnicí dětí i zvířat. Doma má obojí hned třikrát, tedy tři děti a tři potkany. Nyní se ale na svém instagramovém profilu přiznala, že poslední dobou jí přijde, že více rozumí těm čtyřnohým chlupatým miláčkům.

Začalo to třemi dětmi

Pokud jde o děti, je Michaela maminkou třináctiletých dvojčat Josefa a Magdaleny, která má ze svého manželství s Milanem Kožíškem, a tříleté Emmy, jejímž otcem je hereččin současný partner. Zatímco teenageři už Michaelu pravděpodobně tolik nepotřebují a v mnoha ohledech si vystačí sami, malá Emma vyžaduje maminčinu pozornost téměř neustále, neboť je velmi zvídavá, aktivní a upovídaná.

Vyrovnané skóre

Loni na jaře se herečka rozhodla, že si k dětem pořídí i dva malé potkánky. Jak se rozhodla, tak udělala a domácnost se brzy rozrostla o Jáju a Páju. Původně měli být jakousi její osobní terapeutickou dvojkou neboli „potkanoterapií“ v nelehké době, ale Emma si je velmi brzy také oblíbila a mamince je skoro nechtěla půjčovat.

Možná i kvůli tomu tak nedávno k Jájovi a Pájovi přibyl do třetice všeho dobrého i Kája. Kromě tří dětí tak má herečka nyní i tři potkany. Jak si v komentáři k roztomilým fotografiím se svými třemi zvířecími mazlíčky upřímně posteskla, potkanům prý poslední dobou rozumí více než svým dětem. Jak to přesně myslela, ale neprozradila.

Potkan do každé rodiny

Z mnoha komentářů, které se u Michaelina příspěvku objevily, je jasné, že potkani jsou velmi populárním domácím zvířátkem a má je doma také celá řada jejích fanoušků. Mnoho z nich přitom tato zvířátka chválilo za jejich přítulnost, společenskost, inteligenci a učenlivost, která se s ostatními oblíbenými hlodavci prý nedá srovnat. Některé fanynky dokonce Michaela svými příspěvky s potkánky zaujala natolik, že přemýšlejí, že si je v budoucnu také pořídí.

Zdroj: Instagram/michaelamaurerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu