Definitivní konec romantiky mezi Agátou a Jakubem Prachařovými?

svatba Jakuba a Agáty (zdroj foto: creativeweddings.cz)

Vztah Agáty a Jakuba připomínal scénář hollywoodského romantického dramatu. Už jako děti se do sebe zamilovali, ale jejich cesty život rozdělil. Jeden druhého však stále nosil v srdci, až spolu nakonec opravdu začali žít a svůj vztah dokonce posvětili před Bohem. Soužití však bylo od počátku pěkně bouřlivé, ale o hloubce jejich citů se nedalo pochybovat. Dnes to ale vypadá, že jejich lásce je definitivní konec. A je to konec plný nenávisti.

Změna příjmení a narozeniny dcery

Manželé se obrnili hradbou mlčení a své rozepře zásadně nekomentují, ale že spolu už nechtějí nic mít, je víc než jasné. Agáta nezaváhala a před pár dny se na sociálních sítích vrátila ke svému rodnému příjmení Hanychová. Vypadá to jako jasné gesto, že Prachaře ze svého života po sedmi společných letech už vyškrtla. Spojit pár opět dohromady bohužel nedokáže ani společná dcerka Mia.

Mia oslavila 13. září své druhé narozeniny. Maminka Agáta pro ni připravila překrásnou oslavu plnou pestrobarevných balónků, spoustou kamarádů, nechyběl ani veliký dort a hromada dárků. Mia prý měla největší radost z elektronické kočičky. Jenže jeden důležitý článek na oslavě chyběl. Že by tatínka nepozvaly?

Končí i Jakub

Je možné, že Jakub s dcerou oslavili narozeniny dodatečně. To ale nic nemění na tom, že na své narozeninové party Mia neměla své nejbližší pohromadě. Agáta to samozřejmě nijak nekomentovala a vypadá to, že i herec už nad svou rodinou zlomil pomyslnou hůl. Své rozepře s modelkou zkrátka nebyli schopni překousnout ani kvůli maličké Mie. Svůj čas si užívá raději s partou kamarádů na fotbalových utkáních, fotbal je prý Jakubova srdeční záležitost.

Agáta v poslední době tráví většinu času u matky v Izraeli. Evidentně jí pobyt tam svědčí, má mnoho nových přátel a začala surfovat. Vlastně i Miiny narozeniny se bez kamarádů z Izraele neobešly, Mia slavila spolu s dcerkou Agátiny izraelské přítelkyně, která je narozená ve stejný den jako ona. Trochu to vypadá, že si Agáta v cizině buduje nový život. A bez Jakuba.

Nevydrží spolu ani pár minut

Podle všech informací už spolu manželé  nejsou schopni vydržet ani v jedné místnosti. Ve společném domě se prý střídají. Jen se na pár minut potkají, a hned jeden z nich mizí s kufry pryč. Agáta si nechala ostříhat dlouhou hřívu prodloužených vlasů – obvykle změna účesu souvisí se začátkem nové životní etapy.

V Izraeli si Agáta našla i svůj nový byznys. Surfování, kterým zahání chmurné myšlenky, proměnila v podnikání a začala pořádat zájezdy s výukou tohoto sportu do Tel Avivu. Důležité je, že svou maminku, dceru Miu i syna Kryšpína (8), který je z předchozího manželství, opravdu miluje a dělá pro ně první poslední.

Zdá se ale jisté, že Agáta prostě není rodinný typ a rodinu nedokáže udržet pohromadě. Nebo si vybírá špatné partnery?

Autor: Michaela Richterová
Prohlédnout si všechny fotografie (4)

Mohlo by Vás zajímat​