Dcera Richarda Krajča dokazuje, že jablko nepadá daleko od stromu

Minulý pátek se hudebník Richard Krajčo dočkal hned dvojitého úspěchu v anketě Český slavík, když v kategorii skupin skončil společně se svou kapelou Kryštof na druhém místě a sám v kategorii zpěváků na místě třetím. Je dost možné, že za několik let se v anketě setkáme se jménem Krajčo znovu. Jak je patrné z příspěvku, který Richard zveřejnil na svém instagramovém profilu, jeho dcera Berenika nedostatkem hudebního talentu rozhodně netrpí.

Společný kytarový podvečer

Richard své fanoušky potěšil krátkým videem, na kterém společně se svou dcerou hrají jeho píseň Zůstaň tu se mnou. Desetiletá Berenika hraje na kytaru stejně dobře jako její slavný tatínek, který jí navíc i během zpívání zvládne upozorňovat na akordy, které má hrát. Bereniku stejně jako staršího syna Richarda má zpěvák ze svého manželství s modelkou Martinou Poulíčkovou. Nyní již ale několik let tvoří spokojený pár s režisérkou a scenáristkou Karin Babinskou, která je od roku 2017 také jeho manželkou. Rozumějí si nejen v životě osobním, ale také pracovním, velmi často totiž spolu spolupracují na různých projektech. Například při natáčení klipů k Richardovým písním nebo při tvorbě jejich unikátního diáře na příští dva roky.

Děti, zvířata, práce, cestování i kostel

Své dvě děti má Richard s bývalou manželkou ve střídavé péče a snaží se s nimi trávit co nejvíce času. Zatímco Berenika podědila talent hudební, malý Richard s tatínkem často vyráží například na ryby. Karin má z předchozího vztahu dceru Jasmínu a domácnost s nimi sdílí ještě několik psů a želv, neboť Krajčovi jsou velkými milovníky zvířat. Kromě trávení společného času se svými potomky a zvířecími miláčky manželé také rádi cestují a rekonstruují kostel v Chotějovicích, který si před nedávnem pořídili. O letošních vánočních svátcích by ho chtěli otevřít i veřejnosti.

Zdroj: Instagram/richard_a_karin

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu