Dcera Lenky Zahradnické slavila první narozeniny! Jak to dopadlo?

Lenka Zahradnická se poslední roky více než herectví věnuje především svým dvěma malým dcerkám Jasmínce a Jovance, se kterými tráví veškerý svůj čas. Právě mladší Jovanka oslavila před několika málo dny své první narozeniny. Herečka následně v souvislosti s oslavou zveřejnila i dva nové snímky. Ty zachycovaly šťastnou dcerku poté, co právě dojedla svůj první narozeninový dort. A rozhodně se bylo na co dívat!

Dort je úplně všude

Na fotkách sedí Jovanka v krásných modrých šatičkách na zahradě u stolu. Více než šatiček si ale na holčičce na první pohled všimnete růžového dortového krému. Má ho nejen na velké části obličeje, ale také na ručičkách od dlaní až k loktům. Jak její maminka v komentáři vtipně napsala, Jovanka prostě umí žít a všechno, tedy i svůj první narozeninový dort, si užívá naplno. Komentář pak Lenka ukončila dojemným vyznáním, jak je šťastná, že dcerku má. To, jak dlouho následně Jovanku koupala a čistila, herečka neprozradila. U příspěvku se brzy objevila nejen blahopřání od mnoha Lenčiných fanynek, ale i souhlasná vyjádření, jak je krásné, když si děti umí bezstarostně užívat i na první pohled obyčejné věci.

Kamarádky na place i v životě

Kromě Jovanky je herečka, kterou si diváci nejvíce pamatují z jejích rolí v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Ulice a Vyprávěj, maminkou ještě prvorozené dcerky Jasmínky. Ta v srpnu oslaví čtvrté narozeniny. Tatínkem obou holčiček a životním partnerem Lenky je kameraman Michalo Vávro. Během natáčení seriálu Vyprávěj se Lenka velmi spřátelila s herečkou Andreou Růžičkovou, tehdy ještě Kerestešovou. Ta má teď navíc dva malé synky v podobném věku, a tak spolu obě herečky a kamarády často tráví volné chvíle. Malá Jovanka navíc před rokem přišla na svět v porodnici v Příbrami, kterou Lence doporučila právě Andrea, která zde také rodila.

Zdroj: Instagram/lenkazahradnicka

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT