Daniela Peštová se ve světě modelingu pohybuje už přes třicet let a zdá se, že téměř nestárne! Jak to dělá?

Do světa modelingu vstoupila Daniela Peštová ve svých devatenácti letech, když vyhrála casting jedné modelingové agentury. Krátce poté sama a tak zvaně na vlastní pěst odjela do Paříže, jedné z kolébek světové módy. Na první pohled riskantní krok se vyplatil a Daniela se brzy díky své kráse, píli i štěstí stala jednou z předních světových topmodelek.

Od doby, kdy nasedla do letadla směr Paříž, uběhlo již více než třicet let. I když sama Daniela si zpočátku nebyla jistá, zda udělala správné rozhodnutí, a obávala se, že ji z velkého světa brzy pošlou zpátky domů, první úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Modelka tak z Paříže zanedlouho přesídlila do další metropole, která je s módou a modelingem neodmyslitelně spojena, do New Yorku. Své začátky si Daniela připomněla i v jednom ze svých posledních instagramových příspěvků, který doplnila snímkem z obálky časopisu Cosmopolitan, na které se objevila přesně před dvaceti osmi lety, v únoru roku 1993. Jak v komentáři k fotce dodala, je ráda, že se ve svém odhadu ohledně své kariéry modelky mýlila.

Kariéra, kterou jí mnohé dnešní modelky mohou jen závidět

Na první pohled nejen Danieliny obdivovatele zaujalo, jak málo se modelka za tak dlouhou dobu změnila. Skoro to vypadá, jako kdyby zastavila čas. Vypadá totiž stále téměř stejně, skoro nestárne. Kromě časopisu Cosmopolitan se Daniela během své kariéry objevila i na obálkách mnohých dalších prestižních časopisů, jako například Elle, Marie Claire, Vogue, Gentlemen’s Quarterly či Sports Illustrated Swimsuit Issue, a spolupracovala rovněž s řadou předních značek ze světa módy, kosmetiky i šperků, jako je Victoria’s Secret, L’Oréal či Tous.

Objevila elixír věčného mládí?

Ve světě módy a kosmetiky se Daniela pochybuje i v současnosti, kromě toho je milující partnerkou a matkou. Jejím partnerem je již řadu let slovenský zpěvák Pavol Habera, s nímž má syna a dceru. Kromě nich má ještě jednoho, dnes již dospělého syna z prvního manželství. A jaké jsou topmodelčiny tajné recepty, díky kterým si zachovává svou krásu a mladistvý vzhled? Již léta Daniela stále opakuje, že nejdůležitější je především zdravý životní styl, tedy nestresovat se, pít dostatek tekutin, nekouřit, hodně spát a zejména mít se ráda taková, jaká jste.

Zdroj: Instagram:daniela_pestova

Autor: Martina Šťastná
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu