Daniela (28): Měla jsem se jít seznámit s přítelovým tatínkem, on mi pořád koukal na zadek

Se svým bývalým přítelem jsem chodila asi tři měsíce, když dostal nápad, že mě představí svému tatínkovi, se kterým bydlel. Byla jsem z toho nervózní, nemám tyhle seznamovací akce moc ráda, vždycky řeknu nějakou totální kravinu a všechno zkazím. I tentokrát jsem se předvedla.

Chtěl bych vás seznámit!

Luděk bydlel se svým tátou ve velkém rodinném domě, jeho maminku už jsem dávno znala, ta nás vlastně i seznámila, byla to totiž má kolegyně z práce. Na svém bývalém samozřejmě nenechala nit suchou, oni se tehdy rozváděli – a bylo to docela bouřlivé. Ani k Luďkovi domů jsem nechtěla chodit a raději jsem ho vždy zvala k sobě. On si ale moc přál, abychom se poznali s jeho tátou, a tak jsem vlastně neměla na vybranou.

Den D

Nechtěla jsem dát na řeči své kolegyně, Luďkové maminky, bylo mi jasné, že když se nerozcházejí v dobrém, nebude na něj mít dobrého slova a nechtěla jsem být zaujatá už předem. I tak se mi pořád honilo hlavou, že to asi bude pěkný proutník, a tak trošku jsem měla pocit, že teď svou kolegyni zrazuji, když jdu k němu na oběd.

Přišel den D a mně se nechtělo ani trošku, ale vstala jsem z postele, hezky jsem se upravila, namalovala, oblékla a vyrazila jsem. Cestou jsem byla nervózní, tak jsem si sedla v parku na lavičku, abych si vykouřila cigaretu a trošku se uklidnila. Pak už jsem vyrazila přímo k jejich domu.

Přijde vám to normální?

Zazvonila jsem, přítel mi otevřel a pozval mě dál. Potřásla jsem si rukou s jeho tatínkem, vypadal mile na první pohled a trošku ze mě i ta tréma opadla. Pak jsme šli do obývacího pokoje, kde jsme si měli připít, chtěla jsem si ale jít umýt ruce a přítelův otec mi šel ukázat cestu do koupelny. Když jsem stála u umyvadla, všimla jsem si v zrcadle, že mi koukal na zadek a dost okatě. To mě namíchlo. Pomyslela jsem si, co si to vůbec dovoluje, a že moje kolegyně asi nelhala, když říkala, že je na ženské.

Přišla jsem zpátky a prohlížela si jejich dům, přitom jsem si všimla, že mi na zadek kouká pořád a ozvala jsem se, tak já to umím. A pěkně od plic jsem se ho zeptala, zda mu to přijde normální, že je to pěkně nevhodné, ať mi přestane laskavě už koukat na zadek, že já mám ráda jeho syna. Atmosféra okamžitě zhoustla, přítel už se chtěl do otce pustit, když on v tom odvětil, že se nemám zlobit, ale mu to nedalo, protože na tom zadku něco mám a nevypadá to dobře. Měl strach, že se mu tak uvelebím do jeho nového luxusního bílého gauče.

To něco byla žvýkačka, do které jsem si musela sednout, když jsem si v parku udělala pauzu na cigaretu. Bylo to docela dost trapné!

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu