Dana (25): Opila jsem se po rozchodu a velmi kuriózně jsem si rozbila hlavu, jizvu mám na čele dodnes

Když jsem dostala před rokem kopačky po třech letech vztahu od přítele, velmi těžce jsem to nesla – a dodnes jsem si novou známost nenašla. Byla jsem ve fázi, kdy jsem chtěla založit rodinu a začít vést rodinný život, když mi přítel oznámil, že mě podvádí – a za svou milenkou se chce přestěhovat. Hnusný rozchod jsem se rozhodla jít náležitě zapít.

Párty ve sklepě

Moje kamarádka žije na vesnici, kde mají rodinný vinný sklípek, moje první kroky tedy vedly tam. Vína jsem ale vypila více, než by bylo zdrávo – a začala jsem se motat a padat. Bylo tam s námi více lidí včetně bratra kamarádky, který mě měl vždycky rád, ale mě prostě nepřitahoval. Jeho vlídná náruč mi ten večer ale přišla vhod. On si to však vyložil po svém a kromě toho, že mě hlídal a utěšoval, očekával něco víc.

Chtěl mě políbit

Seděli jsme spolu na takové staré rozviklané lavici před sklepem, já jsem se chtěla vypovídat, ale už jsem sebou strašně mávala a pořád jsem se houpala sem a tam. Byla jsem jako hadrová panenka a ta lavice se vážně hodně viklala. Náhle se mě Luděk snažil políbit, já jsem ale o nic takového nestála a snažila jsem se uhnout. Ale přepadla jsem, za mnou letěla i ta lavička – já jsem čelem narazila o chodník, Luděk uskočil a na mě dopadla i celá lavička.

Proboha, teče jí krev!

Hrdina Luděk se vyděsil, ale když mě chtěl posbírat, všiml si, že mi teče krev, pustil mě a utekl pryč, protože se mu udělalo zle. Já jsem se sama ale nedokázala zvednout, ležela jsem tam a byla úplně grogy. Pak si jen pamatuji, jak mě zvedá kamarádky tatínek, který se mi pěkně vysmál. Prý čekal, kdy se to stane, protože nás už nějakou dobu sledoval a vážně se u toho dobře bavil.

Museli mě vzít ihned na šití, protože čelo jsem si rozbila pořádně – a byly z toho čtyři stehy. Kromě toho jsem měla naražená žebra od lavičky, která na mě dopadla. Mimochodem vzpomínku na onen večer mám na čele dodnes.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu