Dagmar Havlová lásku ke zvířatům nezapře. Nedávno se pochlubila milým snímkem ze stáje

Herečka a především bývalá první dáma Dagmar Havlová, je svou láskou ke zvířatům všeho druhu známá. Zřejmě nejvíce ji budeme mít spojenou s psími mazlíčky. Přesto psi nejsou zdaleka jedinými domácími, čtyřnohými miláčky, které umělkyně, známá z legendárních filmů, jako jsou Chobotnice z II. patra, Holky z porcelánu, Veselá Vánoce přejí chobotnice nebo ze seriálu Návštěvníci, vlastní.

Ve stáji se může pochlubit i statným hnědým krasavcem, s bílou lysinkou. Že „koníka“, jak svého zvířecího miláčka jemně přezdívá, skutečně zbožňuje, není pochyb. Naposledy se s ním zvěčnila na svém instagramovém účtu, přímo ve stáji. Zatímco kůň klidně stojí, herečka jej objímá okolo hlavy a opírá se o jeho líci svou. „Člověk se pořad něco nového dozvídá. Dnes jsem se dlouho mazlila s naším koníkem.

Ta vůně, ta energie, síla souznění s větším zvířetem, než jsem sama, mě naplňovalo radostí. Tak moc zvířata miluji. Oplácejí lásku bezpodmínečně.“ Uvedla ke svému příspěvku Havlová a sklidila řadu pozitivních reakcí, včetně dotazů, zda také aktivně jezdí. Na ty slavná herečka odpověděla, že samozřejmě ano.

Kromě toho, že snímek působí celkově mile, stojí za zmínku i hereččin outfit. Vždy upravená Dagmar Havlová zde vsadila na minimalismus, a i když na jezdectví logicky upřednostňuje sportovní styl oděvu, pomyslně snímek korunovala alespoň sytě červeným, elegantním lakem na nehty, který se vyjímá na podkladu hnědé koňské srsti.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CZHlQVUspHt/

Autor: Michaela Sykorová
zavřít reklamu