Co prozradila Veronika Kopřivová o svých prvních týdnech v roli maminky?

Mnoho známých osobností z českého showbusinessu se stalo v nedávné době maminkami. Na svých sociálních sítích pak často zveřejňují nejrůznější příspěvky, ze kterých vše vypadá jako naprosto dokonalé a snadné. Mateřství je sice skutečně jedno z nejkrásnějších období života, ale není tak jednoduché a perfektní, jak se z některých médií může zdát. Naštěstí existují i celebrity, které se nebojí o mateřství promluvit reálně, bez příkras a stylizace. Jednou z nich je i modelka Veronika Kopřivová.

Spolu

Veronika se stala maminkou na konci května, když o několik týdnů dříve porodila dcerku Ellu. Na svém instagramovém profilu se se svými obdivovateli dělí o radosti a starosti, se kterými se jako čerstvá maminka potýká. V posledním příspěvku se rozhovořila více o svém šestinedělí. Rozsáhlý komentář poté doprovodila velmi dojemnou fotografií, která je s malou Ellou zachycuje, jak společně usnuly po kojení.

Krása prvních týdnů

Modelka se přiznala, že vzhledem k tomu, že v době těhotenství jako téměř každá nastávající maminka četla nejrůznější články, poměrně se období šestinedělí obávala. Často se totiž setkávala s tím, že čerstvé maminky popisovaly problémy podobné poporodní depresi. Naštěstí se ale obávala zbytečně. Pro Veroniku totiž byly první týdny s malou Ellou těmi nejkrásnějšími v životě a svěřila se, že už teď jí toto období společného sžívání se vlastně chybí. Paradoxně prý během šestinedělí relaxovala mnohem více, než byla dříve zvyklá.

Zbytečně se nestresovat

Svůj příspěvek pak Veronika ukončila malou radou pro budoucí maminky. Nejdůležitější je příliš se dopředu nestresovat tím, jak by šestinedělí mohlo být náročné a těžké. Každá žena je jiná, každé miminko je jiné. Důležité je ale klidné nastavení mysli, žádná zbytečná panika, stres, obavy. Veroničinu upřímnou zpověď ocenila řada jejích fanynek, které zároveň přidaly své vlastní zkušenosti z prvních týdnů po porodu a většinou se shodovaly na tom, že na mateřství je nejkrásněji právě to, že se nedá na vše připravit a že je vždy jiné. To, co prožívaly při prvním dítěti, bylo jiné než to, co přišlo se druhým.

Zdroj: Instagram/verunkakoprivova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu