Co očekává Simona Babčáková od své účasti ve StarDance?

Před několika málo týdny Česká televize oznámila, že i letos na podzim se mohou diváci těšit na oblíbenou show StarDance…když hvězdy tančí, a zároveň zveřejnila i jména slavných tváří a profesionálních tanečníků, kteří se již jedenáctého ročníku soutěže o titul krále a královny tanečního parketu zúčastní. Nyní se objevilo krátké video, ve kterém svůj vztah k tanci objasňuje jedna ze soutěžících, oblíbená herečka Simona Babčáková.

Poslední dobou tančila převážně mezi regály

Herečka se do širšího povědomí diváků dostala především množstvím komediálních rolí, ve kterých si často dokáže udělat legraci sama ze sebe. Nejinak tomu bylo i na videu, ve kterém se Simona divákům jako tanečnice představovala. Například na otázku, jakým má vztah k tanci, odpověděla, že tanec je pro ni jednou z nejzásadnějších činností v životě a že jakmile začne znít nějaká hudba, její tělo začíná okamžitě tančit. V posledním roce, kdy kvůli koronaviru nemohla hrát, k tomu docházelo především při nákupech v obchodě.

Chce-li partner přežít, musí mít smysl pro humor

Od soutěže pak Simona očekává především radost a smích, neboť oproti ostatním má prý tu výhodu, že se směje i v okamžicích, kdy ostatní již pláčou. Od svého tanečního partnera pak herečka, kterou si pamatujete například ze seriálů Comeback a Čtvrtá hvězda nebo z filmů Nestyda a U mě dobrý, očekává především smysl pro humor. Je to nutné k tomu, aby jejich spolupráci vůbec přežil. S kým konkrétně bude Simona tančit, se ale dozví až koncem června.

S kým bude Simona soupeřit?

Kromě Simony Babčákové se v letošním StarDance představí i další herci a herečky, například Pavel Trávníček. Marika Šoposká, Jan Cina a Zdeněk Godla. Ze zpěváků se diváci mohou těšit na Terezu Černochovou a Mirae Navrátila, svět sportu bude zastupovat krasobruslař Tomáš Verner a tenistka Andrea Sestini Hlaváčková. Poslední nevšední soutěžící pak bude Martina Viktorie Kopecká, farářka církve československé husitské. Slavné tváře se budou připravovat pod vedením svých tanečních partnerů z řad profesionálů. Všech deset tanečníků a tanečnic již diváci znají z předchozích ročníků soutěže.

Zdroj: Instagram/stardancecz

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT