Co je největší módní hit letošní sezóny? Jednoznačně sedmikrásky

Víte, co mají společného Kate Middleton a Taylor Swift? Nosí sedmikrásky. Móda se často opakuje a nejinak tomu je také s touto květinou, která byla trendy v 70. a 90. letech. Sedmikrásky nám připomínají dubu našeho bezstarostného mládí. Jsou roztomilé i zábavné a je dobře, že jsou zpět a opět nám zpříjemňují život.

Taylor Swift vsadila na sedmikráskový svetr

Na trhu je momentálně k dostání řada sedmikrásových šatů, sukní nebo košil. Tuto květinu teď najdete snad v každém lepším obchodě s módou. Své o tom ví Taylor Swift, které sdílela svou fotografii na Instagramu, kde sedí na pohodlné sedačce a pije víno. Na sobě má právě svetr s tímto vzorem. Její oblečení vypadá naprosto dokonale. Elegance se zde prolíná s přírodou a jí to moc sluší.

Sedmikráskám neodolala ani Kate Middleton

Tento trend se dostal také do královského paláce a sedmikráskové šaty oblékla samotná Kate Middleton, manželka prince Williama, která je považována za jednu z největších módních ikon. Mnoho žen po celém světě se snaží napodobit její styl oblékání, který je jedinečný. Sedmikráskový vzor na sebe oblékla také při fotografování na vánoční přání. Díky tomu ho dostala do povědomí mnoha žen a dívek.

Nejen oblečení, ale také doplňky jsou módní

Tato květina se však neobjevuje pouze na oblečení, ale také se její vzor používá na boty a módní doplňky. Velmi oblíbené v těchto jarních měsících jsou sponky a jiné ozdoby do vlasů ve tvaru sedmikrásky. Kabelkou nebo batohem na záda s tímto jarním motivem rozhodně také nic nepokazíte. Drew Barrymore si takovou ozdobu vzala dokonce na červený koberec.

Vsaďte i vy letos na trochu romantiky v podobě sedmikrásek a ukažte svou romantickou ženskost.

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT