Chcete být šik jako Jitka Nováčková? Zkuste její tajný trik se svetrem!

Před několika málo týdny modelka a influencerka Jitka Nováčková přivítala na svět svou prvorozenou dceru. Nyní na svém instagramovém profilu zveřejnila jedno z posledních videí, které natočila ještě před jejím narozením. Leah Elissa se totiž narodila o tři týdny před plánovaným termínem, a modelka se tak až do posledního okamžiku věnovala svým aktivitám na sociálních sítích, kde je velmi oblíbenou a vyhledávanou.

Kouzlo s páskem krok za krokem

Pokud si myslíte, že se video točí kolem těhotenství či výbavy pro miminko, hluboce se mýlíte. Jitka na něm totiž ukazuje jeden ze svých oblíbených stylingových triků, který je určen všem ženám, které touží po svetru do pasu, ale žádný takový ve své skříni nemají. Módní svetr do pasu se dá totiž velmi snadno vytvořit z jakéhokoli jiného svetru, pouze za použití malého triku. Jediné, co je k tomu potřeba, je úzký pásek. Ten si stačí v pase zapnout a následně přes něj svetr vytahovat směrem vzhůru, kromě přibližně posledních deseti centimetrů délky. Přesně tak, jak Jitka na videu ukazuje. Výsledkem je elegantní svetr do pasu, přesně v takové délce, jak si přejete. Vytažená část splývá přes pásek volně dolů a navíc se díky pásku nemusíte obávat, že by se vám svetr při pohybu uvolnil do své původní délky.

Požehnaný stav má svá pro a proti

Velmi jednoduché a praktické řešení, které je vhodné pro všechny ženy a dívky. Jitka ale se smíchem upozorňuje, že v těhotenství je vhodné mít k dispozici správně velký pásek a také být připraveny na to, že svetr bude možná trochu připomínat bolerko. Na druhou stranu díky tomu ale hezky vynikne vyklenuté bříško. Zkrácená verze svetru se dá vytvořit téměř z jakéhokoli svetru, který doma máte. Skvěle se hodí k šatům, sukním i kalhotám. O nejrůznější stylingové a beauty tipy a triky se Jitka, která nyní se svým přítelem finským fotbalistou Timem Sparvem a novorozenou dcerkou žije v řeckém městě Larisa, se svými příznivci dělí pravidelně. Trik se svetrem tak není rozhodně jediný, který na jejích sociálních kanálech najdete. Kromě Instagramu je vítězka České Miss 2011 aktivní například také na TikToku a Youtube, o její oblibě svědčí i to, že před dvěma lety vyhrála v anketě Czech Social Awards kategorii Go Global. Jste zvědaví, s jakou vychytávkou přijde Jitka příště?

Zdroj: Instagram/jitkanovackova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu