Čeho a proč v posledních dnech zalitovala Dagmar Havlová?

Dagmar Havlová je v posledních měsících v jednom kole. Kromě práce pro Nadaci Dagmar a Václava Havlových Vize 97 jí čas vyplňuje i natáčení nových filmů a seriálů. Z jejich příspěvků na instagramovém profilu je zřejmé, že ji obě činnosti velmi baví, naplňují a že se jim věnuje na sto procent. Z tohoto důvodu jí ale pak už nezbývá příliš mnoho času na ostatní aktivity, čehož teď zalitovala.

Vzpomínka na společné setkání

V souvislosti s několika dní starou smutnou informací o úmrtí cestovatele a spisovatele Miroslava Zikmunda Dagmar na svém Instagramu zveřejnila krásný společný snímek Miroslava Zikmunda s Václavem Havlem. Fotografie byla pravděpodobně pořízena v roce 2010 v souvislosti s vydáním Zikmundovy a Hanzelkovy knihy s názvem Legenda H+Z První cesta. Kniha je jakýmsi výborem nejlepších kapitol z již předtím vydaných knih slavné dvojice, které se věnují jejich slavné cestě po Africe a Jižní Americe v letech 1947-1950, kterou absolvovali legendárním vozem Tatra 87.

Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek

Jak se Dagmar Havlová v komentáři k fotografii svěřila, před časem se na jedné večeři náhodou setkala se ženou, která se jí představila jako nevlastní dcera Miroslava Zikmunda z druhého manželství. Tato žena jí pak prozradila, že by se s ní Miroslav Zikmund někdy rád setkal a obejmul ji. Bohužel až do prosince měla svůj diář nabitý nejrůznějšími akcemi, a tak se za ním nevypravila. Myslela si, že to brzy napraví. Prvního prosince ale přišla smutná zpráva. V souvislosti s ní se Dagmar upřímně přiznala, že lituje, že všeho nenechala a nejela ho navštívit hned, protože taková setkání, jako by bylo toto, jsou nenahraditelná. Unikátní snímek samozřejmě dojal i řadu příznivců bývalé první dámy, kteří ho komentovali krásnými slovy jako „dva hrdinové“, „takoví andělé se už nenarodí“ nebo „vlastenecká debata“.

Zdroj: Instagram/dagmarhavlova_official

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu