Bude ze syna Veroniky Arichtevy (35) jednou bubeník?

Syn herečky Veroniky Arichtevy a režiséra Bisera Arichteva sice na konci září oslavil teprve své první narozeniny, nicméně se zdá, že umělecký talent, který po svých rodičích podědil, se už začíná poměrně výrazně projevovat. Jak to ale vypadá, do řemesla rodičům „fušovat“ nebude, jeho talent se zatím více hodí do světa hudby než filmu.

Nefalšovaná dětská radost

Herečka na svém instagramovém profilu zveřejnila roztomilé video, na kterém zachytla synův domácí koncert. V hlavní roli je malý Luka v roli bubeníka. Nutno dodat, že talent mu rozhodně nechybí, a když to tahle půjde dál, jednou o něj možná projeví zájem nejedna hudební skupina. Vybavení má velmi originální. Místo bubnů si vystačí se třemi krabicemi od dětské výživy, na které bubnuje pomocí paliček od pestrobarevného dětského xylofonu, který můžeme vidět nedaleko. Zdá se ale, že Luka dává před xylofonem jasně přednost bubínkům. Již tak krásné video zachycující nefalšovanou dětskou radost ještě podtrhuje Lukův radostný smích. Video Veronika komentovala svým typickým humorem: „Jsem si včera doma stěžovala, že nežijeme žádnej kulturní život. Předčasně.“

Trénovat může se strejdou

Není divu, že se video setkalo s velkým úspěchem u početné skupiny Veroničiných fanynek. Některé upozorňovaly na to, že staršímu synovi Nikol Leitgeb, kterému všichni přezdívají Radovan, roste konkurence. Ostatně Nikol a Veronika jsou velké kamarádky, takže není nemožné, že některé věci od něj Luka odkoukal či odkouká. Mimochodem, jak správně upozornila jiná fanynka, v Lukově rodině už jeden velký hudební talent je. Strejda Nikolaj, mladší bratr Bisera Arichteva, je totiž jedním ze zakládajících členů skupiny Kryštof, ve které hraje na basovou kytaru. Další fanynky ocenily inspiraci, na co využít krabice od sušeného mléka, či upozorňovaly na velkou podobu s tatínkem.

Zdroj: Instagram/veronikaarichtev

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu