Bude z malé dcerky Moniky Leové jednou zpěvačka?

Bývalá moderátorka Monika Leová si užívá svou novou roli maminky, navzdory tomu, že porod malé Mii Le nebyl zcela jednoduchý. Navíc poté museli v nemocnici zůstat o několik dní déle, protože dcerka onemocněla novorozeneckou žloutenkou. Zdá se ale, že na vše nepříjemné už Monika zapomněla a malá dcerka jí dělá jen radost. Společně s manželem Martinem Košínem jsou z Mii jako všichni novopečení rodiče nadšení.

Smysl pro humor jí nechybí

Na svém instagramovém profilu se Monika o společné chvíle radosti a sžívání se občas dělí i se svými fanoušky. Několik snímků roztomilé dcerky nyní Monika doplnila také originálním videem, které zachycuje malou Mii, jak zívá. Na tom by nebylo nic zas tak zvláštního, novorozená miminka přirozeně často spí a v souvislosti s tím i zívají. Monika ale video doplnila o vtipné zvukové pozadí, kdy zívající Mii působí, jako když zpívá. Nebo lépe řečeno, jako když si rozcvičuje hlasivky před vystoupením. Video pak moderátorka doplnila jen krátkým komentářem „Ta má teda hlásek“. Zda z malé Mii bude jednou skutečně zpěvačka, se teprve uvidí, zatím jí bohatě stačí to, že vyrůstá v milující rodině se smyslem pro humor.

Komu je malá Mia více podobná?

Moničin originální nápad pobavil i mnohé její obdivovatele, kteří navíc žasli nad tím, jak je malá Mia roztomilá a jak má krásnou pokožku. Mnohá miminka totiž trpí na nejrůznější vyrážky a další kožní problémy. Další spekulují nad tím, zda se Mia více podobá Monice či jejímu manželovi. Malá Mia Le se narodila 17. dubna v porodnici v Podolí a při narození vážila úctyhodných 4160 gramů.

Monika ještě před porodem pobavila své fanoušky seznamem nejrůznějších věcí, které má v plánu si do porodnice vzít. Seznam obsahoval vše, na co si jen vzpomenete, od věcí praktických a obvyklých, až po méně obvyklé, jako například fén či repráčky na poslech hudby. Co z toho všeho nakonec použila a co nikoli, Monika neprozradila.

Zdroj: Instagram/ leova_monika

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu