Bojovnice Anička Slováčková je už dávno v plné formě. Pro své fanoušky chystá překvapení

Populární zpěvačka a herečka, dcera herečky a moderátorky, (známé kupříkladu z dávného pořadu pro děti Kuřátka) Dagmar „Dády“ Patrasové a saxofonisty Felixe Slováčka Anna Julie Slováčková, se před nedávnem stala jedním z obrovských vzorů všem těm, kteří statečně bojovali anebo bojují se zákeřnou nemocí – rakovinou.

Sama si, vzhledem ke svému nízkému věku překvapivě, prošla velmi těžkým obdobím. Avšak zdá se, že nad „osudovou ránou“ zpěvačka nejen zvítězila, ale dokonce skrze ni načerpala i jakési vnitřní posílení. Anička totiž už nějakou dobu „jede zase na plný plyn“ a věnuje se pilně nejen všem svým pracovním povinnostem, ale i koníčkům, které neopomínala dokonce ani loni, v jedné z nejhorších vln covidové krize.

Naposledy se pohledná blondýnka na svém instagramovém účtu pochlubila zprávou, že se svou kapelou, která dříve vystupovala pod jménem The Primes, ale dnes už účinkuje více méně pod jménem Aničky, složila pro své fanoušky další várku nových skladeb. „Moji chlapci před zkouškou… A moji chlapci po zkoušce… Krásný týden všem! My jsme nelenili a dodělali zase pár nových songů – tentokrát celkem dost vtipných a s krásným příběhem.“ Prozradila sympatická umělkyně u příležitosti pořízení společné fotografie všem svým sledovatelům a nadšeně dodala: „Těším se, až je uslyšíte live!“ Uvidíme, či spíše uslyšíme… Podle Anny Julie by se měly songy její kapely dostat ven už na jaře, konkrétně okolo měsíce dubna.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CY35RnCstXG/

Autor: Michaela Sykorová
zavřít reklamu