Ben Cristovao se to chystá pořádně rozčísnout

Idol dívek, vzor chlapců, všem známý zpěvák Ben Cristovao se chystá na dosavadní milník své kariéry, a to v Praze 21. září, kdy odehraje koncert v O2 aréně.

Český muzikant s kořeny v Angole připravil pro své fanoušky zajímavý bonus.

Aukce o lístky

V současné době zbývá pouze necelých 1.000 volných vstupenek do O2 areny, které jsou v prodeji. Bylo vybráno 30 lístků do nejlepších sektorů a tyto lístky šly do aukce. Ta odstartovala v pondělí 9. září a Ben Cristovao se rozhodl přidat ještě něco navíc. Ti fanoušci, kteří lístky vydraží, získají možnost zúčastnit se VIP afterparty s Benem Cristovaem osobně i s celou jeho kapelou a týmem.

Na VIP akci nebude možnost dostat se jiným způsobem než právě prostřednictvím aukce. Ten, kdo se nejvíc „praští přes kapsu“ a vydraží lístek za nejvyšší cenu, toho zpěvák pozve na večeři společně s 5ti kamarády vítěze aukce. „Nevěděl jsem, jestli to bude někoho zajímat, ale rozhodl jsem se připravit netradiční program na celý večer.“ dodává Ben.

Peníze, které se během aukce vyberou, půjdou pro organizaci Farma Naděje na dostavbu azylu pro hospodářská zvířata. Zpěvák tam osobně jezdívá a pochvaluje si, s jakou péčí se tam lidé o zvířata starají.

O2 aréna jako TOP kariéry?

Než přišla příležitost zakoncertovat si v O2 aréně, předcházely jí dva úspěšné koncerty ve Foru Karlín a ve Žlutých lázních. Pak zpěvák se svým manažerem přemýšleli, kam se kariérně posunout dál, a nakonec z toho vzešel velký podnik v O2 aréně. „Až jsem se z toho zpotil“, říká zpěvák. „Měl jsem pocit, jako že jdu do rvačky, ale v koutku duše doufám, že mne někdo zastaví.“

Nakonec vše zajistil vybraný tým asi 20 lidí a zpěvák celý rok „makal“, aby svůj projekt dotáhl do konce.

Pro Bena Cristovaa bude tento koncert vrcholem kariéry. Ještě se nevzpamatoval ze skutečnosti, že bude vystupovat na stejném podiu jako Beyoncé, Pink, Aerosmith a všechny tyto „nedosažitelné“ hvězdy. A najednou je to tady. Dosažitelné!

Ať už máte tohoto mladého zpěváka v lásce nebo ne, pravděpodobně jste o něm už něco zaslechli. Uvidíme, jak si s tak velkým soustem poradí…

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT