Bára Poláková se ve 12 letech setkala se slavnou hudební skupinou. Víte jakou?

Barbora Poláková je nejen úspěšnou herečkou, ale také zpěvačkou. Do povědomí většiny veřejnosti se dostala především svou vlastní písní s názvem Nafrněná, kterou navíc doplnila i velmi originálním videoklipem. Píseň se stala tak úspěšnou, že za ni Bára dostala dokonce cenu Anděl za nejlepší skladbu roku 2015. Bářin zájem o hudbu ale začal o mnoho let dříve, jak nyní sama prozradila prostřednictvím svého instagramového profilu.

Brian, lacláče a já

Ve svém posledním příspěvku totiž herečka a zpěvačka svým příznivcům prozradila, že když jí bylo dvanáct let, splnil se jí její tehdejší sen. Vyhrála totiž lístek na koncert své oblíbené skupiny, kterou tehdy milovala většina náctiletých holčiček, East 17. Bára se jako tisíce dalších holek zúčastnila soutěže, kterou vyhlásil časopis Bravo. Jak v komentáři prozradila, poslala tehdy sto korespondenčních lístků s názvem jejich alba a nakonec vyhrála. Se skupinou se po koncertě mohla díky časopisy Bravo také setkat a vyfotit, což doložila i originálem článku, který v tehdejším „Bravíčku“ vyšel. I když Bára upřímně dodala, že vlastně koncert nebyl zas tak skvělý, jak si myslela, a už o rok později byla fanynkou zcela jiné skupiny, ale to nemělo vliv na to, že byla v té chvíli neskutečně šťastná.

Kdo je dnes úspěšnější?

East 17 byla v první polovině devadesátých let jednou z nejoblíbenějších chlapeckých hudebních skupin. Čtveřice pocházela z Anglie a tvořili ji Brian Harvey, John Hendy, Terry Coldwell a Tony Mootimer. Nejslavnější písní skupiny je i po mnoha letech pravděpodobně Stay Another Day z roku 1994. V roce 1996 koncertovala skupina poprvé také v Praze a Bára Poláková byla u toho. Jak přiznala, jako většina tehdejších dívek měla slabost především pro Briana. Nutno ovšem dodat, že v současné době je Bára v České republice mnohem populárnější než současní East 17, neboť skupina v pozměněném složení existuje dodnes.

Zdroj: Instagram/barbora_polakova_ofiko

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu