Až na vrcholky hor! Monika Leová cestuje po Evropě v obytné dodávce i s malou dcerkou.

Moderátorka a modelka Monika Leová je známá tím, že se svým manželem velmi rádi cestují. V loňském roce si dokonce za tímto účelem pořídili LeVan, dodávku, kterou během lockdownu originálně přestavili na obytný vůz. Kdo by si myslel, že vzhledem k narození dcerky Mii letos své cesty poněkud omezí, mýlil by se. Před několika dny vyrazili všichni tři na dobrodružnou cestu po Evropě.

Skvělá parťačka na cesty

Zatímco některé Moničiny slavné kolegyně vyrazily v těchto dnech se svými malými potomky k moři, moderátorka připravila pro svou malou dcerku rozmanitější zážitek. V LeVanu se vydali na cestu po několika evropských zemích. Začali v Rakousku, odkud Monika zveřejnila snímky ze slavného střediska Hallstatt a poté pokračovali dále, konkrétně objevovat přírodní krásy Slovinska. Zde se i s malou dcerkou v šátku vydali na trek do hor. Snímky, které Moniku s Miou při horské výpravě zachycují, nazvala maminka jednoduše „Horalky“ a s humorem dodala, že doufá, že výstup se zátěží bude mít pozitivní vliv i na některé části jejího těla. Monika pravidelně zveřejňuje nové snímky mapující jejich cestu a je vidět, že si všichni tři první zahraniční dovolenou užívají.

Kam vyrazí příště?

Pro Miu to ale není první cestování v LeVanu. Monika ji na obytný vůz zvykala hned od narození, a dcerka tak s nimi již absolvovala několik kratších cest po naší republice. Vzhledem k tomu, že vše probíhalo bez jakýchkoli problémů, rozhodli se, že se vydají i na delší dovolenou do zahraničí. V dodávce, která před úpravou sloužila k rozvozu elektroniky, mají vše potřebné a Monika dokazuje, že dobrodružně cestovat se dá i s malým miminkem. Moničiny fanynky mají pro Moniku i jejího manžela jen slovy obdivu, jak to vše skvěle naplánovali a zvládají. Kdoví, možná všichni tři brzy vyrazí i do Skandinávie, kam chtěla původně dvojice vyrazit už v loňském roce, ale kvůli pandemii cestu odložili.

Zdroj: Instagram/leova_monika

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu