Apokalypsa v koupelně Lucie Benešové. Co se stalo?

Často se říká, že děti jsou radost. Někdy toto rčení myslíme nejen upřímně, ale i ironicky. Občas nám totiž naše ratolesti svým chováním kromě úsměvu na tváři přidělají i několik vrásek. Tak by se možná dala shrnout situace, v níž se před několika dny ocitla po příchodu domů herečka Lucie Benešová. Když vstoupila do koupelny, nevěřila svým očím.

Vana k nepoznání

Lucie je čtyřnásobnou maminkou, kromě vlastních dětí Štěpána a Lary si s manželem Tomášem Matonohou před několika lety osvojili též holčičku Sáru. Ta z nich dokonce letos na jaře udělala prarodiče. Ze vztahu s Filipem Blažkem má herečka navíc ještě dospělého syna Luciána.

Překvapení tentokrát připravil šestnáctiletý Štěpán. Pravděpodobně po svých rodičích podědil určité umělecké sklony a rozhodl se pro výtvarně zaměřenou střední školu. Součástí přijímaček byly i talentové zkoušky. Na první pohled nic zvláštního, jenže zadáním bylo vytvořit umělecký obraz s pomocí vany. Syn se úkolu zhostil s vervou a jistě i s těmi nejlepšími úmysly, samozřejmě v době, když rodiče nebyli doma.

Výsledkem ale kromě uměleckého díla byl i stav vany, který Lucii po příchodu domů rozhodně nepotěšil. Štěpán totiž vanu v rámci svého uměleckého tvoření všemožně posprejoval a nabarvil. Svá slova herečka doplnila i rozsáhlou fotodokumentací.

„Bordel v bytě, šťastné dítě“

U příspěvku se samozřejmě ihned začaly množit komentáře Luciiných fanoušků. Mnozí oceňovali její humor a trpělivost, například slovy: „Tak vaše svatozář dnes osvítí Prahu.“ nebo „Tako určitě talent má ohromný, jen mě by z toho asi kleplo. Myslím, když ukáže zítra tyto fotky, tak ho ihned přijmou.“

Další jí doporučovali prostředky, které jí pomohou „dílo“ z vany odstranit, jiní byli ale opačného mínění: „Jednou bude stát ta vana majlant! Já bych to tak nechala.“ Jaký názor měla komise u talentových zkoušek, herečka zatím neprozradila.

Zdroj: Instagram/lucibenesova_official

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu