Anna Geislerová umí v lodičkách nejen hrát, ale i chodit po ledu!

Společně s Českým lvem patří Ceny české filmové kritiky již mnoho let k nejdůležitějším oceněním, které herci, režiséři či scénáristé mohou během své kariéry získat. Slavnostní předávání cen za loňský rok proběhlo v sobotu 6. února v Divadle Archa. Atmosféra letošního slavnostního večera byla vzhledem k omezením souvisejícím s pandemií koronaviru zcela jiná než obvykle. O netradičním večeru se ve svém příspěvku na Instagramu rozpovídala i herečka Anna Geislerová.

Cenu si sice neodnesla, ale večer jí to nezkazilo

Anna byla filmovými kritiky nominovaná na cenu pro nejlepší herečku za film Havel, ve kterém ztvárnila Olgu Havlovou. Ocenění sice nakonec nezískala, vyhrála Magdaléna Bórová, která ztvárnila hlavní ženskou roli ve snímku Krajina ve stínu. I přesto si ale Aňa podle svých slov večer velmi užila. Skvělá byla už jen možnost být opět mezi svými kolegy. Herečka v příspěvku rovněž uvedla, že večer proběhl za přísných bezpečnostních opatření, neboť před vstupem do sálu museli všichni podstoupit test na koronavirus. Celý večer se mimořádně odehrál nejen bez přítomnosti diváků, ale také hostů, kteří obvykle předávali vítězům ceny. V tomto případě tak ceny, které měly jako tradičně podobu křišťálového kvádru, předávali sami poražení. Nejlepším filmem večera se stal historický snímek Bohdana Slámy Krajina ve stínu, cenu pro nejlepšího herce si odnesl Ivan Trojan za hlavní roli v životopisném dramatu s názvem Šarlatán.

Ach, ty lodičky…

Herečka si rovněž pochvalovala možnost být zase po delší době za dámu a mít na sobě něco jiného než tepláky. Na slavnostní večer Anna dorazila v nádherných vínových šatech od Victorie Beckham. Vzhledem k počasí překvapila výběrem obuvi, za hustého sněžení totiž dorazila ve stříbrných lodičkách na vysokém podpatku. Jak ale s humorem sobě vlastním napsala v komentáři k příspěvku, nakonec se v nich chodilo lépe, než myslela. Jehlové podpatky se totiž při chůzi zabodávaly do sněhu a ledu, a herečce to tak díky nim neklouzalo.

Zdroj: Instagram/geislerka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu