Anna Geislerová se vrátila na divadelní prkna! Kde a v jaké roli ji můžete vidět?

Herečku Annu Geislerovou zná každý. Roky patří mezi nejobsazovanější a nejslavnější české herečky a má za sebou desítky filmových rolí. K nejznámějším patří především ty ve filmech Requiem pro panenku, Jízda, Návrat idiota, Želary, Štěstí, Kráska v nesnázích či Nevinnost. Mnohem méně než filmu se Anna věnovala a věnuje divadlu. Není se proto čemu divit, když teď radostně oznámila, že se stala členkou divadelní společnosti. Kdo by ale očekával nějakou věhlasnou divadelní scénu, mýlil by se.

Anna jako princezna Maruška

Herečka se totiž rozhodla podpořit ochotnické divadlo, konkrétně to, které působí v Dobřichovicích. Novinku oznámila na svém instagramovém profilu a s humorem rovněž dodala, že ochotnické divadlo je vzhledem k tomu, že ona sama v divadle téměř nehraje, pro ni to pravé, a že jen doufá, že jim představení svou přítomností nezkazí. V komentáři k příspěvku pak herečka své fanoušky rovnou pozvala na pohádkové představení Byl jednou jeden král, ve kterém hraje princeznu Marušku. Rovněž prozradila, že toto představení se zároveň odehrává v unikátním prostředí Lesního divadla v Řevnicích.

Unikátní Lesní divadlo Řevnice

K příspěvku zveřejnila i sérii fotografií, které byly pořízeny během zkoušek představení, a potenciálním zájemcům rovněž doporučila, aby si s sebou vzhledem k prostředí případně zabalili i repelent. Mimochodem Lesní divadlo Řevnice vzniklo již před více než sto lety. První scénu tu v roce 1916 s podporou řevnického spolku postavil továrník Václav Čekan. V posledních letech prošel celý areál postupnou modernizací a navíc se zde pravidelně v letních měsících konají i tak zvané Lesní Slavnosti Divadla.

Jde o úspěšný projekt, ve kterém Lesní divadlo v Řevnicích spolupracuje s Dejvickým divadlem. Představení v lesním divadle mají svou specifickou atmosféru, která z nich činí nezapomenutelný zážitek. Kromě divadelních představení se zde odehrávají také hudební festivaly a koncerty.

Zdroj: Instagram/geislerka

Autor: Martina Šťastná
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu