Anna Geislerová předvedla nový účes. Jak se vám líbí?

Zatímco ve filmech ji můžeme vidět s pestrou škálou vlasů různých barev a sestřihů, v soukromí byla dlouhou dobu věrná delšímu blond mikádu s patkou. Od přírody je sice herečka Anna Geislerová přírodní zrzka, ale v posledních letech dává přednost blond odstínům. Nyní ale na svém instagramovém profilu zveřejnila snímek s novým image.

Ofina jako módní hit

Originální napůl černobílý a napůl barevný snímek ukazuje Annu v novém sestřihu. Změna je patrná na první pohled, herečka se rozhodla do nového roku 2022 vstoupit s ofinou. Anna je známá svým stylem a citem pro módu, což prokázala i touto volbou. Právě prodloužené mikádo neboli lob, doplněný ofinou, je podle kadeřníků jedním z nejstylovějších účesů současnosti. Už v loňském roce trendy ofinu předvedly takové hvězdy jako Taylor Swift či Mila Kunis a před několika málo dny se k nim přidala i Anne Hathaway. Fanoušci Anně mladistvou změnu stylu velmi pochválili, mnoha z nich zároveň na snímcích s novým sestřihem přišla jako by najednou z oka vypadla své mladší sestře Ester. Jiné fanynky jí děkovaly, že je svou proměnou přesvědčila, aby ofinu také vyzkoušely.

Sluší jí všechno

Anna má to štěstí, že jí sluší velké množství rozmanitých vlasových stylů. Nejlepším důkazem toho jsou její filmy. Z poslední doby si ji pravděpodobně vybavíte především ze dvou zcela odlišných počinů, ve kterých k lepšímu vykreslení své postavy využila hned čtyři různé paruky. Jednalo se o oceňovaný snímek Havel, ve kterém si Anna zahrála prezidentovu manželku Olgu a kromě svých vlasů používala i dvě paruky, hnědou a bílou. Druhým počinem byla dvojdílná minisérie Božena. V té jí k neuvěřitelné podobě se spisovatelkou Boženou Němcovou napomohly i dvě černovlasé paruky. V minulosti se Anna nebála experimentovat ani se svými vlasy, možná si vzpomenete například na její krátký sestřih v platinové blond.

Zdroj: Instagram/geislerka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu