Anna (31): Jela jsem výtahem a nastoupil si i můj soused. Nikdy jsem se necítila tak trapně, ale ne svou vinou

Můj pes měl zrovna ten den zažívací potíže – a když jsem s ním jela výtahem, stopnul si nás soused z nižšího poschodí a chtěl se svést s námi. Už dlouho jsem po něm pokukovala, začala jsem s ním flirtovat, ale pejsek to všechno zkazil.

Nový soused

Mladý a velmi pohledný soused u nás bydlel teprve chvíli, vždycky když jsem ho potkala, začala jsem s ním nenápadně flirtovat, byl svobodný jako já – a opravdu moc sympatický. Bydlel o tři patra pode mnou, nikdy jsem k němu neviděla jít dámskou návštěvu, a tak jsem cítila svou šanci. A jednou si mě stopnul ve výtahu, a protože spěchal do práce, nabídla jsem mu, že se může svézt s námi. Ten den měl ale můj pes hrozné zažívací potíže.

Podělaný celý byt

Ten den jsem se ráno probudila a málem mě ranila mrtvice. Na každém kousku podlahy bylo naděláno, všude děsný smrad. Bylo mi jasné, že má můj Brok zažívací obtíže, rychle jsem všechno uklidila a vzala ho ven. V tom si nás právě stopnul soused, se kterým jsem se jako obvykle dala do řeči, doufala jsem, že by mě konečně mohl někam pozvat, protože jsem o to vážně stála.

Pšouk v nepravou chvíli

Náš výtah jede docela pomalu, povídali jsme si – a v tom jsem zacítila šílený zápach. Jak bylo Brokovi špatně, upustil prd – ale takový ten tichý a hodně smrdutý. Začala jsem se strašně červenat, a když jsem si všimla, že závan už došel až k mému sousedovi, tiše jsem se omluvila. No jenže to muselo vypadat, jako bych si uprdla já. On už potom ani nic neříkal a rychle vystoupil, rychle vyběhl ze vchodu a od té doby se mi vyhýbá.

Mě bylo trapně, jenže můj pes za to samozřejmě nemohl. I když jsem mohla říct, že to byl on, asi bych si připadala hloupě, že se vymlouvám na psa, a tak jsem to nechala raději být.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu