Ani jedna z dcer se Michaele Maurerové prý nepodobá. Herečka tento problém řeší originálním způsobem!

Herečka Michaela Maurerová je známá především díky svému účinkování v seriálu Ulice, kde hrála svéráznou kadeřnici Digi. I když od té doby uplynulo už nemálo let, Míša vypadá pořád stejně a většina z nás by jí nehádala ani to, že je trojnásobnou maminkou na plný úvazek. Na svém instagramovém profilu se herečka pravidelně svým fanouškům svěřuje s nejrůznějšími zážitky, radostmi i starostmi jejího mateřského života. Nedávno si tak například posteskla, že obě její dcerky se mnohem více než jí podobají svým tatínkům.

Když jablko spadne dále od stromu…

Míša je šťastnou trojnásobnou maminkou, z prvního manželství s podnikatelem Milanem Kožíškem má dvanáctiletá dvojčata Josefa a Magdalenu, se současným přítelem dvou a půlletou dcerku Emmu. Jak si herečka v jednom se svých posledních příspěvků posteskla, bohužel ani jedna z dcer se jí zatím příliš nepodobá. Mnohem více toho převzaly po svých tatíncích. Míša ale tento „problém“ vyřešila velmi originálním způsobem. Pro sebe i pro dcery občas ušije oblečení ze stejné látky, aby bylo všem na první pohled jasné, že k sobě patří.

…stačí vzít do ruky jehlu a nit

Příspěvek doplnila i sérií fotografií s mladší Emmou, na kterých mají obě dvě bílo-zelené oblečení ušité ze stejné látky. Zatímco pro Emmu herečka ušila krásné letní šatičky, sobě z téže látky vytvořila pohodlné široké kalhoty. Jak s humorem prozradila v komentáři, oba modely vznikly ze dvou metrů látky určené původně na závěs. Fotky ve stejném oblečení s Magdalenou bohužel k příspěvku přidat nemohla, neboť starší dcera už začíná vzhledem k věku tuto maminčinu snahu odmítat. Vtipný příspěvek se samozřejmě setkal s mnoha reakcemi od Míšiných fanoušků. Zatímco někteří ji utěšovali, že je jí podobný alespoň syn, jiní jí radili, ať si pořídí ještě třetí holčičku. To ale Míša hned rázně zamítla.

Zdroj: Instagram/michaelamaurerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu