Anastázie (32): V tom nejlepším jsem vykřikla něco, co jsem neměla. U manžela to vyvolalo děsivou reakci

Jsem vdaná už sedm let a svého manžela nepodvádím. Občas mám ale myšlenky jinde a myslím na jiné muže, třeba na ty, co vidím ve filmech a seriálech. Nebo na někoho z práce. Nikdy bych ale nezašla dál, děje se to opravdu jen v mé hlavě. Myslím, že i muži často myslí na jiné ženy. Mně se to ale docela vymstilo, když jsem se přeřekla v nevhodnou chvíli.

Útěk od reality

Mám dvě děti, práci a starám se o domácnost. S mužem máme hezký vztah, po letech manželství je ale spíše kamarádský, vytratila se romantika, moc spolu nikam nechodíme, každý trávíme volný čas po svém a spíme spolu jen občas. Někdy nemáme sex i několik měsíců. Jsem ale tak unavená, že mi to moc nechybí, jen prostě občas mám chuť od té reality utéct, a tak si ve své hlavě představuji různé situace a myslím na cizí muže. Pokaždé je to někdo jiný, je to nevinné a na nevěru jako takovou bych nikdy nepomyslela.

Nový kolega

V práci nám nastoupil nový kolega a upřímně jsem dlouho nepoznala někoho tak zajímavého a sexy. Jakub je ale ode mě o deset let mladší a má přítelkyni, takže by mě ani nenapadlo s ním něco mít nebo po něm vyjet. Je to opravdu mladý klučina, který se mi ale dostal do hlavy a občas jsem přemýšlela nad tím, jaké by to asi bylo.

Dneska by to šlo

Někdy mi vážně zůstávají jen mé myšlenky, s mužem jsem nespala tři měsíce. Když přišel večer do ložnice, já už jsem skoro spala a představovala si, jaké by bylo usínat po boku Jakuba a milovat se s ním. Manžel se nade mě naklonil a pošeptal, že dneska by to šlo. Děti už spaly a na něj to přišlo. Probrala jsem se a vlítli jsme na to. Žádná předehra, mazlení nic, prostě rychlovka.

Kdo je Jakub?

Sex se blížil ke konci, byli jsme v tom nejlepším, když ze mě vyletělo: „Ano, Jakube, přesně tak se mi to líbí!“. No a manžel se jmenuje Petr! Ani jsem si to pořádně neuvědomila, manžel ale ano, okamžitě přestal, odhodil mě a začal na mě řvát, kdo je Jakub. Snažila jsem se mu to všemožně vysvětlit, on si ale myslel a vlastně do dnes myslí, že je to můj milenec.

Strašně jsme se ten večer pohádali, byl přesvědčený, že ho podvádím a začal vytahovat nejrůznější teorie, kdy a jak k tomu může docházet. Dokonce svým křikem vzbudil děti, tím to ale rozhodně neskončilo.

To ho přejde!

Vyprávěla jsem to kamarádce, která byla přesvědčená, že ho to přejde. Jenže nepřešlo! Doma začalo peklo, manžel to měl pořád v hlavě, a dokonce si zjistil, že u nás v práci nějaký Jakub dělá a přišel i jemu ztropit žárlivou scénu. V tu chvíli jsem se neuvěřitelně styděla, tak trapně mi snad nikdy nebylo. Chudák Jakub se mě bojí už i pozdravit.

Teď abych chodila kanály, navíc je to už skoro půl roku, co jsem se přeřekla a manžel stále spí na gauči a nemůže mi přijít na jméno. Takovou přehnanou reakci bych od něj ale nikdy nečekala.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu