Alyson Hannigan: Jak dnes vypadá Lily z oblíbeného seriálu Jak jsem poznal vaši matku? Je z ní sympatická maminka

Herečka Alyson Hannigan patří mezi poměrně výrazné tváře showbyznysu. Má za sebou účinkování v mnoha různých seriálech i filmech, některé z nich jsou opravdu populární. Ve spoustě rolí je známá hlavně pro svůj atraktivní vzhled. Jak se však změnila během let, které uplynuly od její poslední výrazné role?

Herecká kariéra

Alyson si zahrála například v kultovním seriálu Buffy, přemožitelka upírů, spatřit jste ji však mohli i v populárním sitcomu s názvem Jak jsem poznal vaši matku, kde ztvárnila tak trochu potrhlou Lily Aldrin. Kromě toho však měla velmi populární roli ve filmu Prci, prci, prcičky, kde sbalila hlavního hrdinu. Tato zrzavá kráska byla známá hlavně pro svůj vysoký sexuální apetit, který byl nezbytnou součástí celé této komediální série.

Rodina především

Alyson byla vždy obdivována pro svou krásu a drobnou postavu, tato zrzka se jistě zaryla do paměti mnoha mužům. Avšak když skončila v seriálu Jak jsem poznal vaši matku, stáhla se do ústraní a v mnoha dalších rolích už jsme ji vidět nemohli. Namísto natáčení se začala věnovat raději naplno své rodině. A to se na ní očividně podepsalo, jelikož už není tou hubenou kráskou, kterou všichni obdivovali. Nevypadá to však, že by jí tyto změny nějak vadily, nestydí se totiž ukázat na společenských akcích, do ulic vyráží i neupravená.

V ústraní je spokojená

Ačkoliv Alyson nabrala nějaká ta kila navíc, nijak ji to nepoznamenalo. Očividně si totiž svůj život nadále užívá a mnohdy ji můžete vidět s okouzlujícím úsměvem na tváři. Prioritou se pro ni stal rodinný život, stará se o dvě své děti a vypadá spokojeně. To je tedy to hlavní. Ať už se její váha změnila jakkoliv, stále dokáže okouzlit.

I když už Alyson není taková kočka, jako bývala ve filmu Prci, prci, prcičky, a na její postavě se uplynulé roky mimo obrazovku podepsaly, pořád tato herečka má co nabídnout.

Zdroje: IMDb, Wikimedia, 20th Century Fox Television

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT