Alena Šeredová s manželem oslavili první výročí svatby

Minulý týden uplynul rok od pohádkové svatby Aleny Šeredové a Alessandra Nassiho. Dlouho očekávaný sňatek první vicemiss České republiky 1998, která již mnoho let žije v Itálii, a jejího partnera, který je spolumajitelem automobilového koncernu Fiat, se konal 17. června 2023 na Sicílii.

Dojemné vzpomínkové video

První výročí, kterému se někdy říká „bavlněná svatba“, manželé pravděpodobně oslavili v soukromí. Modelka se tak se svými fanoušky na instagramovém profilu alespoň podělila o vzpomínkové video, které prostřednictvím koláže zachycovalo přípravy, které svatbě předcházely, i samotný obřad a posvatební veselí.

Alena Šeredová a Alessandro Nasi se seznámili v roce 2014. Poprvé se setkali náhodou při jedné akci v domě, který patří Lavinii Borromeo, která je kamarádkou Aleny, a Johnu Elkannovi, který je Alessandrovým bratrancem. Jako poděkování si je pak pár vybral za své svatebními svědky.

Pro svou svatbu si snoubenci vybrali sicilské Noto, město, které se stalo památkou UNESCO navzdory zkáze, kterou před mnoha lety utrpělo. Pro Italy je jakýmsi symbolem znovuzrození a odolnosti.

Čtvery šaty pro čtyři různé slavnostní okamžiky

Při obřadu měla nevěsta na sobě bílé pouzdrové šaty s balonovými rukávy a vysokým rozparkem. Po svatbě na novomanžele čekal historický Fiat 500 s tradičními plechovkami přivázanými na zádi a nápisem „just married“.

Svatební recepce se konala při západu slunce na venkovské usedlosti obklopené krásnou přírodou. Alena pro tento okamžik zvolila dlouhé krémové šaty s květinami, které odhalovaly její ramena. Ze stejné látky měla své šatičky i malá dcera Vivienne.

Další šaty si pak Alena oblékla na krájení svatebního dortu, tentokrát třpytivé šaty s plášťovými rukávy. Poslední převlečení pak následovalo před závěrečným večírkem ve stylu disco.

Zdroj: Instagram/alenaseredova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu