Alena (21): Byli jsme na párty u kamaráda a udělalo se mi špatně, dělala jsem, že se nic neděje, ale bylo obsazeno

Nedávno nás s kamarádkou pozval jeden kamarád na malou domácí párty k němu do bytu. Protože teď vůbec nikam nechodíme a už nám to docela chybí, pozvání jsme s radostí přijaly. K mému překvapení tam bylo docela dost lidí a taky kamarádův bratr, který se mi začal líbit už před lety. Trošku jsem to ale přehnala s jídlem i pitím – a pěkně jsem se ztrapnila.

Konečně pryč z domu!

Asi jako každý v této době, i já trávím většinu času jen doma a už mě to opravdu leze na mozek. Když se tedy nedávno ozval známý, že by chtěl doma uspořádat malou party pro pár kamarádů, neváhaly jsme s kamarádkou a slíbily, že přijdeme. Udělaly jsme nějaké chlebíčky, koupily jsme víno a vydaly se k němu. Tam nás ale čekalo překvapení. Na to, že nás tam mělo být pár, to byla docela slušná party o patnácti lidech. Dokonce tam byl i kluk, který se mi už dlouho moc líbil.

Všechno je to moc dobré

Na párty bylo samozřejmě hodně jídla i pití, od začátku jsem věděla, že pokud chci po delší době zase pít alkohol, měla bych se pořádně najíst, a tak jsem neustále něco zobala, do toho jsem pila víno a pak také panáky rumu. To ale nebyla úplně šťastná kombinace. Majonéza v pomazánkách, víno a rum, do toho ještě nějaké brambůrky a oříšky – to vše mi brzy začalo páchat v břiše docela neplechu.

Jenže ono to bylo všechno tak moc dobré, navíc jsme začali hrát hru, u které se hodně pilo. Bavila jsem se a přestala to vnímat, jedla jsem a pila, až jsem si dala posledního panáka a udělalo se mi hrozně zle.

Rychle na toaletu

Snažila jsem se to zadržet a dělat, že se nic neděje, ale cítila jsem, že to brzy poletí ven a spěchala jsem na toaletu. Jenže bylo zrovna obsazeno. Stála jsem tam a klepala jako o život, ale už jsem nemohla dál čekat, a tak mě nenapadlo nic lepšího než jít do koupelny. Tam jsem se zamkla, vyzvracela jsem se do umyvadla a ulevilo se mi. Jenže jsem začala přemýšlet, jak to asi teď rychle uklidím. Snažila jsem se to spláchnout, no moc to nešlo, ale chtělo to jen čas.

Tak jsem se snažila, do toho už i na koupelnu se dobýval člověk, co šel z té toalety – a mně bylo vážně už tak dost trapně. Byla jsem tam asi deset minut, vyšla jsem a za dveřmi stál ten kluk, co se mi tolik líbil.

Omluvila jsem se a něco jsem začala koktat, když mě zarazil a povídá, že mu je jasné, co jsem tam dělala, protože to mám ještě na bradě. Tak to už jsem se vážně děsně styděla, a to ještě našel v umyvadle nějaké zbytky. Hrůza!

Okamžitě jsem z party utekla. Stydím se dodnes.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu