Agáta z Brna (21): Spím s dědou (62) své kamarádky. Když na to přišla, ztropila mi scénu. Co se dělo dál, to Alice nikdy nepřekousla

Starší muži se mi vždycky líbili, kromě toho, že mi imponovalo to, jak dokážou mluvit se ženou, že umí být šarmantní a milí, jsou to přirození gentlemani a mají zkušenosti, které mladým mužům tolik chybí, se mi líbila i jejich fyzická stránka.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Nikdy jsem nespala s mužem, který by nebyl starší ode mě alespoň o deset let. Můj první sex byl s řidičem autobusu, který mě vozil do školy. Jemu bylo čtyřicet a mně šestnáct let. Od té doby si vybírám skutečně jen starší partnery a vyhovuje mi to. Vztah s dědou mé nelepší kamarádky ale asi nebyl ten nejlepší nápad.

Můj první kluk mi byl odporný, tak jsem sbalila řidiče

Od čtrnácti let jsem se vídala se svým spolužákem Adamem. Měla jsem ho ráda, společně byly naší vášní filmy. Takže jsme chodili do kina, a nakonec si řekli, že spolu budeme i chodit. Kromě pár pusinek a držení se za ruce jsem s ním ale nedokázala nic mít. Byl to můj první kluk, vytahovala jsem se před holkami, ty mi ho záviděly. Když jsem měla patnáct, zkoušel na mě i něco víc, v kině mi sahal pod sukni, doma během doučování mě sváděl, byl dost neohrabaný, a mě se to hnusilo.

Sex mě ale už zajímal, měla jsem ráda i erotické filmy a tajně jsem se na ně dívala, v knihovně jsem si zase na sestřinu kartičku půjčovala erotické romány. Myslím, že právě knížky ve mně vzbudily zvědavost po starších mužích. Chtěla jsem někoho přesně jako z těch románů, někoho, kdo mě povalí na postel a rychle mě svlékne, přitom bude dlouhá předehra a on se po celou dobu bude chovat jako zvíře a gentleman v jedné osobě. Když pak na mě sáhl Adam, zvedal se mi žaludek. Měl zpocené ruce, chvěl se a funěl. Nevěděl vůbec, co dělá, a to mě odrazovalo. Proto jsem se s ním rozešla a sbalila našeho autobusáka.

V šestnácti poprvé na lovu

Oslavila jsem právě šestnácté narozeniny a k nim jsem dostala minisukni od sestry, kterou jsem si moc přála. Byla moc hezká a vyzývavá. a já věděla přesně, co udělám jako první, když si ji obléknu. Ten den jsem se jela po škole učit ke kamarádce a pak jsme zašly do cukrárny na zmrzlinu.

Nechala jsem si ujet dva autobusy, abych mohla nastoupit do toho posledního, ve kterém byl pohledný řidič Karel, kterého jsem znala – do školy a z ní nás vozil už léta. Sedla jsem si na přední sedadlo tak, abych si s ním mohla povídat, byla jsem vyzývavá a opravdu jsem s ním flirtovala. Na konečné stanici jsem už zůstala v autobuse jen já, a to jsem přesně chtěla. Svedla jsem ho a vyspali jsme se spolu.

Od té doby jen starší muži

Vlastně jsem nikdy nespala s mladším mužem, vždycky jsem balila jen vyzrálé a starší muže. Když jsem ve dvaceti spala s třicetiletým mužem, kterého jsem poznala na erotické seznamce, sex jsem si neužila a toho muže už nechtěla nikdy vidět. Mě přitahovali pánové od čtyřicítky nahoru. Do dědečka své kamarádky Alice jsem se zbláznila jako malá holka. Je ode mě starší o čtyřicet let a já jsem šťastná jako nikdy.

Začalo to nevinně

Alici jsem poznala na střední škole a od té doby jsme byly nejlepší kamarádky. Jako takové jsme se často navštěvovaly a léto jsme pravidelně trávily u jejích prarodičů na chalupě u Vranovské nádrže, kam nás rádi zvali. Před čtyřmi lety ale babička Alice dostala infarkt a krátce na to zemřela. Její dědeček byl najednou opuštěný a zval nás stále častěji. Jenže Alice už má svou rodinu a dvouletého syna, na prázdniny k dědečkovi tak už nejezdí, spíše jen na rodinné návštěvy. Jako kamarádka, která má čas, jsem se nabídla, že za ním občas zajedu, aby nebyl sám, a tak to celé i začalo.

Musela jsem ho mít

Začala jsem tedy za dědou své kamarádky jezdit, abych mu pomohla překonat samotu, a to se mi vážně povedlo. S Josefem jsem začala spát a užívali jsme si sex pokaždé, když jsem přijela. Velmi mě překvapilo, jak vitální stále je a kolik toho v posteli vydrží, i když byl vždycky udržovaný, vypadal už životem unavený. Sex s ním ale byl jako z těch mých oblíbených erotických románů. I když nejsem zamilovaná, mám ho moc ráda a sexu s ním se vzdát nechci. Naplňuje mě to, on není tak sám a mně zůstává svoboda mladé holky.

Nepřehlédněte: Pavla z Brna (28): Na pohřbu své sestry jsem přistihla svého manžela s mou matkou

Alice zuří, já však nemám v plánu přestat

Dohodli jsme se, že před Alicí všechno utajíme, jenže jí se povedlo přijet neohlášeně na návštěvu a načapala nás přímo při tom. To, že její dědeček má sex s její kamarádkou v posteli, nad kterou stále visí fotka její milované babičky, nerozdýchala. I mě bylo hrozně trapně, snažila jsem se to všechno urovnat, ale marně. Pracuji v baru, kde mi dokonce udělala jedno odpoledne neskutečnou scénu. Ale ani to mě neodradilo a s jejím dědečkem se vídám stále a nemám v plánu s tím ani přestat.

Prožíváte podobné životní útrapy jako Agáta a rádi byste se s nimi svěřili? Napište nám na email [email protected].

Podle mě i Josefa totiž neděláme nic špatného, necháváme Alici ale čas. Ona to jistě pochopí a vstřebá, pak bude všechno v pořádku.

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT