Agáta Hanychová se vyfotografovala s pohledným mužem. Jaké mají společné plány?

Je to už pár dní, co veřejnost stále dokola spekuluje, kdo vlastně je a kdo určitě není, blízkým přítelem modelky, příležitostné herečky a podnikatelky, dcery Veroniky Žilkové, Agáty Hanychové.

Poté, co se modelce, občas přezdívané „česká Paris Hilton“, v roce 2020 definitivně rozpadlo manželství s hercem Jakubem Prachařem, (s nímž má roztomilou dcerku Miu), vyšla na povrch řada spekulací. Hanychová se pak ještě stihla na sociálních sítích vyfotografovat hned s několika zajímavými muži, což vyvolalo ještě větší vlnu všelijakých úvah. Ve skutečnosti, ne všichni ale nutně aspirovali na úlohu jejího budoucího partnera…

Že se Agáta pestrými komentáři fanoušků možná docela baví, si ostatně šuškali i vrabci na střeše. Přesto, kdo z mužů, kterým v předešlém roce věnovala prostor na Instagramu, skutečně patřil do role „adepta na partnera“ a kdo byl pouze za kamaráda, ví jen sama Agáta. Nejrůznější reakce jí však chuť, občas se s nějakým pohledným mužem vyfotit, rozhodně nevzaly. Naposledy se na svém Instagramu modelka pochlubila společným snímkem s pohledným, tetovaným cvičitelem Martinem Svobodou.

Že jde o jejího, zdá se, nového trenéra, potvrdila sama Hanychová, a ke svému příspěvku ještě přidala humorný komentář: „Tak a zítra zase makáme s Martinem Svobodou. Holky to je motivace ne?“ Popíchla sledující. Ti však překvapivě komentovali spíše jen její odhodlání pravidelně cvičit, popřípadě Agátinu vypracovanou postavu. Jedna ze sledujících přesto nenápadně zmínila úvahu, že právě Martin by se k ní možná hodil nejvíce.

Autor: Michaela Sykorová
zavřít reklamu