Agáta Hanychová se opět odvázala! Tentokrát se svou dcerou Miou

Modelka a moderátorka Agáta Hanychová plní stránky novin a časopisů již mnoho let. Pravdou je, že ne vždy ji články ukazují v dobrém světle. Svou vinu na tom má Agátin poněkud bouřlivý styl života a také nejrůznější vyjádření, kterými se v médiích a na sociálních sítích prezentuje. Zdá se ale, že přes všechny možné eskapády a životní kotrmelce je Agáta skvělá máma.

Změna je život

Modelka má dva potomky, téměř desetiletého syna Kryšpína a tříletou dcerku Miu. Jejím otcem je herec a muzikant Jakub Prachař, s nímž se Agáta před několika málo měsíci rozvedla. Ostatně nejrůznější problémy související s jejich rozvodem pravidelně plnily nejen Internet. Jak to bylo a je mezi nimi ve skutečnosti, ale vědí jen oni sami. Po několika nevydařených vztazích, nejen s manželem, modelka ještě o Vánocích tvrdila, že chce nějakou dobu zůstat sama. Už po několika málo týdnech ale svým fanouškům na sociálních sítích představila dalšího přítele, podnikatele Adama Raitera. Svůj čas tak Agáta nyní opět věnuje nejen dětem, ale i svému novému příteli.

Dcerka se jí vážně povedla

Miu má Agáta s Jakubem ve střídavé péči, a tak se čas, který s ní může trávit, snaží užít naplno. Důkazem je i poslední video, které modelka zveřejnila na svém instagramovém profilu. Video zachycuje Agátu a Miu jako jakoukoli obyčejnou milující mámu s malou dcerkou. Obě si užívají společné chvíle samy doma tancem na známou písničku Václava Neckáře Miluju a maluju, kterou si jistě pamatujete z pohádky Šíleně smutná princezna. Zatímco Agáta je celá v černém, mimochodem i s čepicí na hlavě, malá Mia má roztomilou růžovou sukýnku. Taneční video není první, které zachycuje, jak si Agáta a Mia společně umí hrát a bavit. Před nedávnem modelka zveřejnila podobný instagramový post, ve kterém společně cvičí.

Roztančí i vás?

Na první pohled je vidět, že Mia po svých rodičích podědila značnou dávku pohybového a hudebního talentu. Z obou čiší přirozená, nepředstíraná radost a jak je vidět v závěru, k tanci nakonec přesvědčily i jejich čtyřnohého psího mazlíčka. Není se proto čemu divit, že pár hodin po zveřejnění má příspěvek již velké množství pozitivních komentářů. Agáta sice video okomentovala slovy „taneček na dobrou noc“, nicméně je pravděpodobné, že po takovém tanci se Mie do postele určitě jen tak nechtělo.

Zdroj: Instagram/agatahanychova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu