A je to tady! Máme dalšího pijana z Ordinace!

Minule jsme psali o Báře Štěpánové, která má k závislost pěkně našlápnuto (a možná už nejen našlápnuto), ale není rozhodně jediná z Ordinace, kdo si rád přihne!

Rober Jašków a jeho role

Herce Roberta Jaškówa nemají diváci sledující seriály příliš v lásce. Už se předvedl jako nekompromisní ruský mafián a v Ordinaci představuje bezpáteřního primáře, který je zcela jistě ochoten „jít i přes mrtvoly“. Pleš, přísný výraz a tajemný nesmlouvavý pohled u diváků evokují vzhled grázla, takže nikoho nepřekvapí, že je Robert obsazován častěji do rolí záporáků.

Robert Jašków v soukromí

V osobním životě je Robert úplně jiný. Diváci si toho mohli všimnout například v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Tam se předvedl zcela upřímně a odhalil, že není tak nekompromisní, jak se může zdát z jeho rolí na obrazovce. V soutěži ukázal, že si umí dělat legraci sám ze sebe a že humor je mu velmi blízký. V televizi bavil diváky také během talkshow „7 pádů Honzy Dědka“, kde byl hostem a mluvil nejen o svém soukromí a milovaných třech dětech, ale také o své rodině v Polsku, o které se dozvěděl až v dospělém věku!

Dokáže být vtipný i bez alkoholu?

Během talkshow ale nešlo přehlédnout, že Robert přišel posilněn nějakým alkoholickým nápojem. Jeho přehnaná gesta či nezastavitelný smích byla pravděpodobně důsledkem něčeho jiného než smyslem pro humor a dobrou náladou. Ostatně by to nebylo poprvé. Například loňské vystoupení na Dni s Novou v hostivařských ateliérech se pravděpodobně vrylo do paměti mnohým návštěvníkům. Robert byl velice zábavný, mnozí diváci přímo křičeli smíchy, ale Robert byl celý červený, afektovaný, teatrální a nepřirozený. Bylo jasné, že i tehdy se před vystoupením potřeboval posilnit pár skleničkami alkoholu. Chvílemi se i motal!

 

Co na to říci? Herci jsou bohémové a k jejich životu alkohol a společná setkání u sklenky prostě patří. Ale měli by být schopni vystupovat střízliví, s alkoholovým posilněním by si možná troufl jít do televize kdekdo z nás!

 

 

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT