A je to tady! Máme dalšího pijana z Ordinace!

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín SpokojeneŽeny.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Minule jsme psali o Báře Štěpánové, která má k závislost pěkně našlápnuto (a možná už nejen našlápnuto), ale není rozhodně jediná z Ordinace, kdo si rád přihne!


Rober Jašków a jeho role

Herce Roberta Jaškówa nemají diváci sledující seriály příliš v lásce. Už se předvedl jako nekompromisní ruský mafián a v Ordinaci představuje bezpáteřního primáře, který je zcela jistě ochoten „jít i přes mrtvoly“. Pleš, přísný výraz a tajemný nesmlouvavý pohled u diváků evokují vzhled grázla, takže nikoho nepřekvapí, že je Robert obsazován častěji do rolí záporáků.

Robert Jašków v soukromí

V osobním životě je Robert úplně jiný. Diváci si toho mohli všimnout například v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Tam se předvedl zcela upřímně a odhalil, že není tak nekompromisní, jak se může zdát z jeho rolí na obrazovce. V soutěži ukázal, že si umí dělat legraci sám ze sebe a že humor je mu velmi blízký. V televizi bavil diváky také během talkshow „7 pádů Honzy Dědka“, kde byl hostem a mluvil nejen o svém soukromí a milovaných třech dětech, ale také o své rodině v Polsku, o které se dozvěděl až v dospělém věku!

Dokáže být vtipný i bez alkoholu?

Během talkshow ale nešlo přehlédnout, že Robert přišel posilněn nějakým alkoholickým nápojem. Jeho přehnaná gesta či nezastavitelný smích byla pravděpodobně důsledkem něčeho jiného než smyslem pro humor a dobrou náladou. Ostatně by to nebylo poprvé. Například loňské vystoupení na Dni s Novou v hostivařských ateliérech se pravděpodobně vrylo do paměti mnohým návštěvníkům. Robert byl velice zábavný, mnozí diváci přímo křičeli smíchy, ale Robert byl celý červený, afektovaný, teatrální a nepřirozený. Bylo jasné, že i tehdy se před vystoupením potřeboval posilnit pár skleničkami alkoholu. Chvílemi se i motal!

 

Co na to říci? Herci jsou bohémové a k jejich životu alkohol a společná setkání u sklenky prostě patří. Ale měli by být schopni vystupovat střízliví, s alkoholovým posilněním by si možná troufl jít do televize kdekdo z nás!

 

 

Autor: Michaela R.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín SpokojeneŽeny.cz na hlavní stránku Seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.