Tereza Brodská všechny překvapila. Je z ní babička!

Herečka Tereza Brodská, která poslední dobou září především v seriálu Slunečná, všem vyrazila dech. Na své instagramovém profilu totiž jen tak z ničeho nic oznámila, že se z ní stala babička. O tom, že její syn Samuel s přítelkyní Luisou čekají prvního potomka, ale téměř nikdo nevěděl. Herečka je známá tím, že si své soukromí velmi hlídá.

Porodník v rodině se vždy vyplatí

Tereza zveřejnila fotografii, na které radostně objímá jednoho z nejvyhledávanějších českých porodníků profesora Pařízka. Ke snímku pak herečka napsala krátký komentář, ve kterém mu děkovala za to, že jim pomohl převést do rodiny nového člena rodiny. A na závěr vyslovila přání, že by byla ráda, kdyby jejich rodinným porodníkem zůstal i nadále. Vypadá to, že Tereza touží po více než jednom vnoučeti. Z příspěvku je rovněž patrné, že Terezu s profesorem Pařízkem pojí dlouhé a blízké přátelství. Mimochodem to byl právě on, kdo jí před lety pomohl přivést na svět Samuela. O tom, že se stane babičkou, vědělo jen hereččino nejbližší okolí a někteří kolegové, kteří tajemství nevyzradili.

Bude z ní skvělá babička

Syna Samuela má herečka se svým manželem slavným fotografem Herbertem Slavíkem. Ne mnoho lidí ví, že pro Terezu jde již o druhé manželství. V mládí totiž byla čtyři roky vdaná za filmaře Jordiho Niuboa. Herečka se nikdy netajila tím, že se na roli babičky velmi těší. Sama má totiž na své prarodiče řadu hezkých vzpomínek. Vzhledem k tomu, že její rodiče Vlastimil Brodský a Jana Brejchová byli v době jejího mládí velmi časově vytížení, trávila většinu svého dětství u maminčiny starší sestry a také u prarodičů. Není tedy pochyb o tom, že z ní bude skvělá babička, která bude s vnoučetem chtít trávit co nejvíce svého času. Zda se synovi narodila holčička nebo chlapeček Tereza prozatím neprozradila.

Zdroj: Instagram/brodskatereza

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu