12 známek toho, že je do vás naprostý blázen

Začínající vztahy jsou vždy plné očekávání, motýlů v břiše, psaní milých zpráv, ale také nervozity a nejistoty z toho, zda protějšek má stejné pocity jako vy. Málokterá žena se zeptá muže na rovinu, co cítí, ale naštěstí je několik znaků u mužů prozrazující jejich skutečné pocity.

Zvednuté obočí

Zvedne obočí, kdykoli vás uvidí? Pokud vás má rád, má rád vše, co u vás vidí a slyší, a podvědomě po vás chce více. To je důvod, proč široce otevírá oči a v důsledku toho se mu zvedne obočí.

Zvlhlé dlaně

Zvlhlé dlaně mohou být známkou toho, že mu je horko nebo že je nervózní, když jste poblíž. Mohl by se bát udělat špatný krok a zničit všechno nebo říct něco fádního, co vás také může odradit. To vše vede ke zvýšené nervozitě a v důsledku toho k vlhkým rukám.

Neustále se k vám naklání

Ačkoli to může být zjevné znamení, hodně to říká. Situace je jiná, když trávíte čas v hlučném nebo přeplněném baru, ale pokud vás dokonale slyší, ale stále se k vám naklání, znamená to, že chce slyšet vše, co říkáte, a nenechat si ujít slovo.

Tiskne vaši dlaň

Pokud si všimnete, jak tiskne vaši dlaň v jeho, ukazuje to jeho vnitřní touhu spojit se s vámi ještě více. Propletené prsty mají stejný význam.

Roztáhnuté nohy, když sedí

Toto gesto může být znakem důvěry (nebo špatného chování). Tato pozice je pro muže zranitelná, a když tak sedí, ukazuje vám svou důvěru, samozřejmě pokud vám to není nepříjemné. 

Hluboké nádechy

Zhluboka se nadechne, kdykoli vás uvidí? Důvod se skrývá nejen v jeho potřebě přijímat více kyslíku, ale také v jeho přání, aby jeho hrudník vypadal větší a pas menší. Snaží se pro vás podvědomě vypadat přitažlivě, protože už do vás je blázen.

Oční kontakt

Pokud trávíte čas s jinými lidmi a přistihnete ho, jak se na vás dívá, když se na něj podíváte, je to skutečný znak toho, že o vás má zájem. Odvážnější muži se neostýchají udržovat dlouhý oční kontakt – ti skromnější vás možná sledují, kdykoli jdete kolem nebo vás pozorují tajně. Kromě toho, lidé mají tendenci dívat se na osoby, které se jim líbí, když se smějete; tak si příště, až spolu uslyšíte vtip, zkontrolujte, na koho se dívá, a pokud jste to vy, radujte se!

Upřímný úsměv

Muži mají v dospělosti zdrženlivější úsměvy, ale když tráví čas s osobou, která se jim líbí, jejich úsměvy jsou opravdovější. Kromě toho, že ukazují své přední zuby, mohou známky, jako jsou přimhouřené oči a vrásky na čele, znamenat, že na něj působíte skvěle.

Jeho hlas se změní

Pokud se tón jeho hlasu změní na sladší a jemnější, když vás osloví, máte jistotu, že se mu líbíte. Také by mohl začít mluvit pomaleji při komunikaci s vámi, protože se cítí pohodlně a uvolněně.

Chůze vedle vás

Chůze dva kroky před vámi jasně ukazuje, že se více zajímá o svou vlastní osobnost než o tu vaši. Chůze vedle vás naopak ukazuje jeho zájem o vaši osobnost i vzájemnou komunikaci.

Náhodné dotyky

Pokud se vás nemůže přestat dotýkat omylem a nedopatřením, nebo pokud vás stále občas otře nohou pod stolem, naznačuje to jeho vnitřní touhu být vám blíž. V zásadě se snažíme držet stranou od lidí, když je nemáme rádi, že? Stejný princip, ale naopak funguje, když k někomu máme vřelé city.

Žádný telefon

V neposlední řadě jeho schopnost držet telefon stranou a nereagovat na každou zprávu, kterou dostane, ukazuje nejen jeho respekt k vám, ale také jeho zájem o vás. 

Zdroj: brightside.me

Autor: Katka Procházková
zavřít reklamu