1. září znamenalo návrat do škol a školek i pro děti českých celebrit. Jak se těšili jejich slavní rodiče?

Letní měsíce jsou pro většinu z nás jedním z nejoblíbenějších období roku. Pro děti jsou hlavním důvodem především letní prázdniny. Nemusí stávat do školky či školy, dělat domácí úkoly a podobně. Zatímco naše potomky tak většinou začátek září příliš nepotěšil, jako rodiče máme často trochu jiný názor. Jak se na začátek září těšily či netěšily naše celebrity a jejich děti?

S úsměvem na rtech

Z příspěvků, které některé slavné maminky a tatínkové zveřejnili na svých instagramových profilech, to vypadá, že sdílejí  podobné pocity jako většina z nás. Například moderátorka Lucie Křížková zveřejnila společný snímek s dětmi a výstižným komentářem „U nás tedy 1. září velké nadšení nevyvolalo, ale více než půlka rodiny to stejně dává s úsměvem.“ Tou větší polovinou byla ona a čtyřletá dcerka Lola, tou menší devítiletý syn David. Pro rodinu Lucie je navíc začátek letošního školního roku v mnohém těžší než ty předešlé, neboť vzhledem k tomu, že manželem David musel nastoupit do vězení, Lucie je s dětmi sama. Na Luciin příspěvek reagovala komentářem i modelka a zpěvačka Jitka Boho. Přiznala, že její dcerku Rosálku nepotěšilo především ranní vstávání. Rosalii bude navíc v listopadu šest let, letošní školní rok tak pro ni je pravděpodobně poslední „školkovský“.

Poprvé, podruhé, po…

Letošní první září bylo důležité i pro herce Romana Vojtka. Jeho syn Benedikt totiž nastoupil do první třídy. Ke společné fotografii pořízené před školou přidal Roman i komentář, ve kterém se přiznal, že byl z celé situace stejně nervózní jako jeho synek. Snímek, na kterém dceru Anetku doprovází do školy, zveřejnila i moderátorka a čerstvá dvojnásobná maminka Iveta Vítová. Do druhé třídy tak Anetka vyrazila nejen po boku maminky, ale také malého bratříčka Matěje. Fotku svou dvou dospívajících synů Jakuba a Matěje s všeříkajícím komentářem „chlapci už se evidentně těší na nový školní rok“, zveřejnil i moderátor Leoš Mareš.

Zdroj: Instagram/ leosmares, roman.vojtek, iveta_vitova_lutovska, lucie_krizkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu